واحد طراحی گرافیکی سروش پرداز متخصص در طراحی و چاپ کاتالوگ های حرفه ای ، سررسید اختصاصی ، طراحی لوگو و کلیه خدمات طراحی گرافیکی ، چاپ و تبلیغات می باشد.


طراحی گرافیک فرایندی است خلاقانه که ارتباطی بین رنگ ها، خطوط و تصاویر ایجاد میکند تا به بیننده مفهوم خاصی را برساند. در بازار امروز رابطه ی تنگاتنگی بین علم کسب و کار و علم طراحی گرافیکی بوجود آمده که خود را در غالب کارت های تبلیغاتی ، کارت ویزیت ، کاتالوگ ها ، پوستر ها ،بنر های تبلیغاتی و سایر موارد نشان داده است. تبلیغات همواره یکی از عوامل تاثیرگذار در بازار رقابت تولید، فروش و ارائه ی خدمات در میان شرکت ها وموسسات بوده است. طراحی گرافیک و چاپ در این حوزه سهم بالایی را به خود اختصاص داده است.

طراحی گرافیکی و چاپ بورشورها ، طراحی لوگوها ، پوسترها ، نشریه ها ،کاتالوگ ها و سایر ابزار های تبلیغاتی از جمله عوامل تاثیر گذار در بازار رقابت میباشد که همواره شرکت های رو به رشد با دغدغه ی اجرای صحیح این روند روبرو میشوند.موسسات توسط لوگو و کارت های ویزیت خود میتوانند در سراسر جهان به سهولت شناخته و خدمات و یا محصولات خود را توسط کاتالوگ ها ، پوستر و سایر ابزار های اطلاع رسانی عمومی به همگان اطلاع دهند.میتوان دریافت که طراحی صحیح و اصولی یک لوگو ، کارت ویزیت و یا کاتالوگ که بنظر ساده و بی اهمیت میرسد متواند گام بلندی در جهت رشد و توسعه ی پایدار آن بردارد.

همانطور که هر محصول علاوه بر زیبایی باشد دارای ویژگی های دیگری مانند استحکام و یا طعم خوب باشد یک طرح گرافیکی نیز باید علاوه بر زیبا بودن دارای قواعد و اصولی که طرح را متناسب با هویت آن شرکت ساختار بندی میکند باشد. چاپ مناسب و باکیفیت بخاطر حفظ کیفیت رنگ و دقت خطوط کمک میکند تا طرح گرافیکی (لوگو ، کاتالوگ و...) بیشترین اثر بخشی را در ذهن مخاطب خود بگذارد.

خدمات طراحی گرافیکی و چاپ سروش پرداز

شرکت سروش پرداز با اعتقاد به تاثیر هنر طراحی گرافیک در زمینه تبلیغات پرداز افتخار دارد تا در این راستا نیاز همکاران را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برآورده کرده تا گام بلندی در جهت توسعه و بهتر دیده شدن همکاران و کارآفرینان بر دارد. از این رو فعالیت خود را در زمینه ی طراحی گرافیک و چاپ به صورت زیر طبقه بندی کرده است.

 • 1) چاپ افست درزمینه چاپ کاتالوگ و بروشور ، سررسید و تقویم ، کتاب ، انواع لیبل ، پوستر ، انواع جعبه، کارتن های لمینیتی ، پاکت، کارتن و بسته بندی، اوراق اداری و ...
 • 2) محاسبه قیمت کاغذ ومقوا، روکش سلفون، هزینه فیلم و زینک، هزینه چاپ ، انواع صحافی و کلیه هزینه های مرتبط با انواع پروژه های چاپی
 • 3) چاپ هدایای تبلیغاتی از قبیل: خودکار و خودنویس، ساعت، ست تبلیغاتی، کیف چرمی، ساک های دستی و ...
 • 4) چاپ انواع بنر ، فلکسی و های تبلیغاتی
 • تیراژ بالای چاپی و اجرای پروژه های بزرگ
 • انجام هرگونه کارچاپ در 24 ساعت
 • طراحی ، چاپ و ساخت انواع جعبه در اشکال مختلف و بروز دنیا با دستگاه های پیشرفته
 • چاپ سررسید ویژه با ترام آرم کاتالوگ محصولات و خدمات شرکت
 • طراحی و چاپ کاتالوگ ، کارت ویزیت ، بورشور ، فولدر، جعبه و لیبل
 • چاپ تقویم ویژه دیواری و رومیزی

طراحی و چاپ سررسید و تقویم ویژه سال 1395

 • سررسید روزانه، هفتگی و دستیار در قطع وزیری و رقعی
 • سررسید مدل اروپائی با پاکت و جلد کش دار

طرح های رایگان با تیراژ 1000 جلدی (تا 15 دی ماه) :

 • 1) طراحی و ساخت کلیشه طلا کوب
 • 2) طلاکوب و داغکوب آرم بر روی جلد
 • 3) چاپ کاغذ کادو اختصاصی با آرم شرکت درتیراژ 1000 برگ
 • 4) چاپ کارت تبریک اختصاصی با آرم شرکت در تیراژ 1000 برگ

طرح های رایگان با تیراژ 3000 جلدی (تا 15 دی ماه) :

 • 1) چاپ ترام آرم شرکت درتمامی صفحات سررسید
 • 2) چاپ آستر بدرقه اختصاصی ابتدای سررسید با آرم شرکت

هدایای ویژه وخدمات چاپ رایگان: (سررسید در تیراژ 1000 جلدی)

 • طلاکوب و داغکوب آرم بر روی جلد
 • ساخت کلیشه طلا کوب
 • کاغذ کادو اختصاصی با آرم شرکت(1000 برگ)
 • ترام آرم شرکت درتمامی صفحات آن ( درتیراژ 3000 جلد)
 • آستر بدرقه اختصاصی ابتدای سررسید با آرم شرکت ( درتیراژ 3000 جلد )
 • کارت تبریک مخصوص با آرم شرکت (1000 برگ)

خدمات طلایی سروش پرداز

عدم پرداخت هزینه تا پایان طراحی ، و تحویل یک نمونه کامل سررسید سفارشی قبل از چاپ تضمین زمان تحویل سررسید و امکان بازدید از چاپخانه و صحافی در زمان چاپ سفارش شرکت، حضور طراح و گرافیست در محل شرکت برای صرفه جوئی در زمان طراحی ، امید است که افتخار مشاوره و همکاری به شکل شایسته را داشته باشیم

طراحی کاتالوگ ها و بورشور ها

کاتالوگ ها و بورشور ها یکی از بهترین ابزار ها برای ارائه ی خدمات و محصولات هستند که علاوه بر معرفی به دستور العمل و شرح چگونگی استفاده از آن را به مخاطب خود آموزش می دهد.حجم کاتالوک بستگی به مقدار اطلاعات مفید برای استفاده کننده از آن محصول را دارد. اماکاتالوگ ها و بورشور ها فرق عمده ای با یکدیگر دارند که در زمان انتخاب محصول مشتری از اطلاعات داخل کاتالوگ و در زمان استفاده از بورشور استفاده میکند. واحد گرافیکی شرکت سروش پرداز با استفاده از طراحان گرافیک حرفه ای و کیفیت چاپ بالا توانسته است خود را بعنوان یکی از بهترین ها معرفی کند. شما میتوانید نمونه کاتالوگ های سروش پرداز را مشاهده نمایید.

طراحی لوگو ها

لوگو ها نمادهای گرافیکی منحصر بفردی برای انتقال یک آرم یا مفهوم متعلق به هویت یک شخص یا سازمان است که با اصالت و رسالت آن باید همخوانی داشته باشد. لوگو ها معمولا به سه دسته ی نوشتاری، تصویر به همراه علائم و تصویر بهمراه نوشتار طبقه بندی میشوند. یک لوگوی مناسب میتواند تاثیر مثبت و طولانی مدتی در ذهن مخاطب ایجاد کند با این تفاسیر می توان گفت طراحی لوگو مهمترین کار هر شخص یا شرکت در حوزه ی تبلیغات میباشد که واحد طراحی گرافیک وچاپ شرکت سروش پرداز قادر است یکی از بهترین ها باشد. شما میتوانید نمونه لوگو های سروش پرداز را مشاهده نمایید.

طراحی کارت ویزیت

تفاوتی که کارت ویزیت با سایر ابزارهای تبلیغاتی دارد در شخص ارائه دهنده ی آن میباشد که محصول توسط شخص حقیقی و یا حقوقی اصلی به مخاطبین خود عرضه میشود.لذا روابط عمومی بالا رفتار مناسب می تواند نقش موثری در این مهم داشته باشد. واحدطراحی گرافیک و چاپ سروش پرداز در طراحی کارت ویزیت که معمولات بعنوان ملاقات با مخاطبین است سعی کرده است به کوچکترین فاکتور های موثر در طراحی آن توجه و بهترین را در اختیار شما بگذارد.شما میتوانید نمونه کارت ویزیت های سروش پرداز را مشاهده نمایید.

چاپ سررسید95 و هدایا

یکی از عوامل جذب مشتریان می تواند هدایا و اشانتیون های تبلیغاتی باشد که حس پایدار بسیار خوبی را در مخاطب در رابطه با محصول یا خدمات ایجاد می کند. یکی از مفید ترین این هدایا سررسید های سالانه میباشد که تقویم سالیانه، محل یادداشت و بیوگرافی شرکت و معرفی محصولات را شامل میشود. یک سررسید مناسب میتواند بمدت یک سال همراه مشتریان باشد که یکی از بیشترین تاثیرات را در ذهن مخاطب میگذارد. واحد طراحی گرافیک و چاپ سروش پرداز با ارائه ی مناسبترین و با کیفیت ترین سررسید های تبلیغاتی در کنار توسعه ی شما باشد. نمونه های سروش پرداز را مشاهده کنید.

5 ابزار کاربردی در طراحی UI اپلیکیشن های...

5 ابزار کاربردی در طراحی UI اپلیکیشن های...

هر پروژه طراحی سایت و یا برنامه نویسی موبایل قبل از شروع کد نویسی دارای مرحله طراحی است و نیاز...

1395/07/14
استخدام برنامه نویس، گرافیست،متخصص سئو و...

استخدام برنامه نویس، گرافیست،متخصص سئو و...

مفهوم و شغل برنامه نویس موبایل این روزها برای کسی مبهم نیست برنامه نویس موبایل شخصی است که با ...

1395/06/15
معرفی آناتومی حروف در تایپوگرافی و ویژگی...

معرفی آناتومی حروف در تایپوگرافی و ویژگی...

همانطور که در مقاله قبلی گفتیم تایپوگرافی چیزی بیش از طراحی حروف و کاراکتر است طراحی و چینش حر...

1395/06/11
نکات مهم برای طراحی سربرگ

نکات مهم برای طراحی سربرگ

در مقالات مختلف طراحی گرافیکی و چاپ در مورد انواع مختلف طراحی های چاپی مانند طراحی کاتالوگ و ب...

1395/06/02
تایپوگرافی چیست و چرا مهم است؟

تایپوگرافی چیست و چرا مهم است؟

طراحی گرافیکی سبک های مختلفی مانند نوشتاری، متنی، حرفی، تایپوگرافی دارد، استفاده از هر یک از ا...

1395/05/14
5 سبک مختلف طراحی لوگو: کدام نوع مناسب ن...

5 سبک مختلف طراحی لوگو: کدام نوع مناسب ن...

هنگامی نام شرکت،رستوران و کمپانی های بزررگ و معروف میشنویم بیش ازهر چیزی طرح لوگوی آن را به خا...

1395/05/05

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

برای تماس با مشاورین میتوانید با شماره های 22827258-021 و 22827257-021 تماس حاصل فرمایید همچنین برای تسهیل در ارتباطات میتوانید با تلگرام شرکت به شماره 09108454545 تماس بگیرید.


logo-samandehi