طراحی اپلیکیشن آگهی مشابه دیوار یا شیپور

طراحی اپلیکیشن آگهی مشابه دیوار یا شیپور

یکی از انواع کسب‌وکارهایی که در چند سال گذشته، رشد تقریباً چشمگیری داشته است، داشتن سایت‌های آگهی و نیازمندی است. اوایل که هنوز اپلیکیشن ها وارد بازار نشده بودند، صاحبان کسب‌وکار برای معرفی محصول یا خدمات خود در اینترنت، از سایت‌های آگهی مانند ایستگاه، نیازروز، ایران تجارت و غیره استفاده می‌کردند؛ اما امروزه که استفاده از گوشی‌های هوشمند افزایش پیدا کرده و در نتیجه اپلیکیشن ها توسعه پیدا کرده‌اند، کمتر کسی به سراغ سایت برای درج آگهی می‌رود و بیشتر مردم اول از همه ترجیح می‌دهند تا از برنامه‌های موبایل جایگزین استفاده کنند.

دیوار و شیپور در حال حاضر بیشترین اپلیکشن های درج آگهی هستند که اکثر مردم برای فروش محصولات یا عرضه خدمات خود استفاده می‌کنند. این دو اپلیکیشن در حال حاضر به قدری توسعه پیدا کرده‌اند که بقیه کسب‌وکارها هم به فکر طراحی اپلیکیشن آگهی مثل دیوار یا شیپور افتاده‌اند تا از دنیای رقابت با یکدیگر عقب نمانند.

چرا طراحی اپلیکیشن آگهی مثل دیوار یا شیپور

باید قبول کنید که روش فعالیت بسیاری از مردم و کسب‌وکارها تغییر پیدا کرده است. امروزه دست هرکسی شما، گوشی هوشمند ساده می‌بینید که فقط از آن برای تماس گرفتن با دوستان خود استفاده نمی‌کند. ارتباط با دوستان از طریق شبکه‌های مجازی، خرید کردن، خواندن اخبار، پیدا کردن مسیر و خیلی موارد دیگر به راحتی با استفاده از همین گوشی‌های هوشمند انجام می‌شود؛ اما یکی از فعالیت‌هایی که انجام آن به تازگی توسط کاربران در حال افزایش است، بررسی آگهی‌های نیازمندی و تبلیغاتی شرکت‌ها یا افراد مختلف برای پیدا محصول یا کار مورد نیاز است.

مقاله زیر را از دست ندهید

طراحی اپلیکیشن خدمات نانوایی

با ورود طراحی اپلیکیشن آگهی مثل دیوار یا شیپور بیشتر افراد ترجیح می‌دهند تا از این دو برنامه موبایل برای پیدا کردن محصول مورد نیاز خود استفاده کنند یا اگر هم محصول یا خدماتی دارند، برای فروش و عرضه آن از این دو برنامه استفاده کنند. در واقع طراحی اپلیکیشن آگهی علاوه بر اینکه به کسب‌وکارهای مشابه دیوار و شیپور کمک می‌کند تا به کاربران بیشتری دسترسی داشته باشند، برای خود مشتریان آن‌ها هم یک مزیت به حساب می‌آید و به راحتی می‌توانند از طریق برنامه شرکت، به معرفی کسب‌وکار خود بپردازند.

تفاوت طراحی اپلیکیشن آگهی با خود سایت چیست؟

اولین سؤالی که ممکن است در ذهن برخی از صاحبان سایت‌های آگهی به وجود بیاید، تفاوت بین طراحی اپلیکیشن آگهی مثل دیوار یا شیپور و طراحی سایت نیازمندی‌ها است. اگر از دیدگاه کلی قصد بررسی آن را داشته باشیم، باید بگوییم که هیچ تفاوتی بین آن دو وجود ندارد. در واقع، هدف هر دو کمک به کسب‌وکارها برای معرفی خدمات یا محصول است؛ اما گر کمی ریزتر شویم، تفاوت‌های زیادی را بین آن دو مشاهده کرد.

اگر البته بخواهیم تفاوت‌ها را بیان کنیم، در واقع بهتر است که مزیت‌های طراحی اپلیکیشن آگهی مثل دیوار یا شیپور را بنویسیم. دانستن این مزیت‌ها به شما کمک می‌کند تا بدانید که چرا باید فکر تغییر روند کاری خود از سمت سایت به برنامه نویسی موبایل باشید.

·        بازاریابی آن راحت‌تر و سریع‌تر خواهد بود و از این رو به کاربران بیشتری دسترسی خواهید داشت.

·        پیمایش در اپلیکیشن برای کاربر راحت‌تر است.

·        برنامه شما همیشه در دسترس کاربر خواهد بود و هر موقع که نیاز داشته باشد، با روشن کردن گوشی و وارد شدن به برنامه می‌تواند از آن استفاده کند.

·        هزینه آن نسبت به طراحی سایت مناسب‌تر و البته برگشت‌پذیر است.

·        تمرکز کاربر بیشتر روی تبلیغ خواهد بود و از این رو تبلیغات انجام شده توسط شما بیشتر و بهتر دیده می‌شوند.

·        امکانات بیشتری را می‌توان در سایت قرار داد.

طراحی اپلیکیشن آگهی مثل دیوار یا شیپور مناسب چه کسب‌وکارهایی است؟

با جست‌وجوی عبارت «سایت درج آگهی»، فهرستی از سایت‌هایی که اقدام به نشر آگهی و تبلیغ کسب‌وکارها می‌کنند، برای شما نمایش داده می‌شود. در حال حاضر، بیشتر این سایت‌ها برای خود، اپلیکیشنی طراحی کرده‌اند و اگر هم شما قصد راه اندازی یک سایت نیازمندی‌ها را دارید، برای همین بهتر است که بیشترین بودجه خود را صرف طراحی اپلیکیشن و تبلیغات آن کنید و سپس به سراغ سایت بروید.

مقاله زیر را از دست ندهید

طراحی اپلیکیشن اختصاصی

در حالت کلی، بیشتر کسب‌وکارهایی که نیاز به طراحی اپلیکیشن آگهی مثل دیوار یا شیپور دارند، شامل:

·        سایت‌های درج آگهی

·        سایت‌های درج نیازمندی‌ها

·        سایت‌های کاریابی

·        سایت‌های واسط فروش

امکانات طراحی اپلیکیشن آگهی مثل دیوار یا شیپور چیست؟

در طراحی اپلیکیشن آگهی مثل دیوار یا شیپور می‌توان امکاناتی را قرار داد که در سایت‌ها وجود ندارد یا قرار دادن حرفه‌ای آن‌ها در سایت نسبت به اپلیکیشن هزینه‌بر خواهد بود. این امکانات شامل:

·        دسته بندی دقیق محصولات

·        امکان پرداخت آنلاین

·        امکان انتخاب و نوشتن موضوع و توضیح محصول

·        امکان قرار دادن گالری عکس حرفه‌ای

·        امکان قابلیت انتخاب شهر

·        قرار دادن منو حرفه‌ای برای پیمایش راحت و سریع

·        واکنش گرا بودن

·        امکان ایجاد پروفایل برای هر کاربر

·        امکان جست‌وجوی حرفه‌ای بر اساس کلمات کلیدی یا برچسب‌ها

·        امکان انتخاب آگهی‌های برتر

·        امکان ارسال پیام مستقیم به فروشنده

·        امکان دریافت شکایت از فروشنده

·        دریافت گزارش از عملکرد اپلیکیشن

·        امکان ارسال پیامک به فروشنده یا خریدار برای هر نوع تغییر در پنل

طراحی اپلیکیشن آگهی مثل دیوار یا شیپور با سروش پرداز

شرکت سروش پرداز با داشتن متخصصان حرفه‌ای حدود یک دهه است که درزمینهٔ طراحی اپلیکیشن و برنامه نویسی موبایل فعالیت می‌کند. شرکت ما تاکنون توانسته است تا با افراد و کسب‌وکارهای بزرگی در این زمینه همکاری داشته باشد و شما خیلی راحت با بررسی نمونه کارها می‌توانید متوجه درست بودن ادعای ما شوید. به کارگیری متخصصان با تجربه و استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها در زمینه برنامه نویسی اندروید، دو مزیت مهمی است که شرکت آن‌ها را دنبال می‌کند.

هزینه طراحی اپلیکیشن آگهی مثل دیوار یا شیپور

اولین و مهم‌ترین افراد در برابر طراحی اپلیکیشن، هزینه طراحی آن است. بسیاری از افراد هزینه طراحی اپلیکیشن را بالا می‌دانند و برای همین آن را به بعداً موکول کرده یا بی‌خیال می‌شوند؛ اما با توجه به مزیت‌هایی که در بالا گفته شد و با توجه به تغییرات سبک کسب‌وکارها، تمامی هزینه‌های انجام شده خیلی سریع‌تر از سایت بر خواهد گشت. بالا آمدن یک سایت در صفحه اول نسبت به معرفی اپلیکیشن زمان‌بر خواهد بود.

 

4103

بلاگ های مرتبط

ثبت نظر جدید

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

نظرات کاربران

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام @soroosh_pardaz و واتس اپ 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

logo-samandehi