اپلیکیشن های برتر ری اکت نیتیو React Native (بخش اول)

اپلیکیشن های برتر ری اکت نیتیو React Native (بخش اول)

امروزه استفاده از ری اکت نیتیو در طراحی اپلیکیشن به شدت در حال افزایش است. جالب است که بدانید که بیشتر وب‌سایت‌های بزرگ دنیا از ساختار ری اکت نیتیو در طراحی سایت و اپلیکیشن خود استفاده کرده‌اند. در واقع از سال 2015 به بعد بود که با همه گیر شدن این تکنیک و ورود آن به حوزه برنامه نویسی موبایل کم کم کسب‌وکارها رو به استفاده از این آوردند و تا چند سال دیگر شاهد محبوب شدن این تکنیک در طراحی خواهیم بود. هر چند که تا الآن هم محوبیت بسیاری بین طراحان به دست آورده است.

یکی از نمونه کارهای فوق العاده خود در استفاده از ری اکت نیتیو در طراحی اپلیکیشن، توسط تیم FullStack ساخته شده است. این تیم با بهره گیری از بهترین متخصصان و برنامه نویسان با سطح دانش بالا و به روز در طراحی، توانسته است که خود پیشتاز دیگران در بخش استفاده از تکنیک ری اکت نیتو تبدیل کند. در ادامه قصد داریم تا 6 اپلیکیشن برتر که توسط تیم FullStack ساخته شده است را معرفی کنیم.

خواندن مقاله زیر را به شما توصیه می کنیم

10 منبع عالی برای آموزش ری اکت نیتیو

اپلیکیشن های برتر ری اکت نیتیو تیم Fullstack

1. RizKnows

ریزنوز بستری برای تخفیف و تبلیغات در حوزه سلامت و تناسب اندام است. وب‌سایت آن‌ها توانسته است تاکنون بازدیدهای بسیاری عالی از طریق ویدئو در شبکه اجتماعی یوتیوب به دست بیاورد؛ اما مدیران این سایت تصمیم گرفتند که با ساخت یک اپلیکیشن، بازار وسیع‌تری را به دست بیاورند. ازاین‌روز ریزنوز با استفاده از آزمایشگاه فول استاک، اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل ios و اندروید در کنار وب‌سایت خود کرد. اپلیکیشن ریزنوز بعد از رونمایی بیش از ده هزار بار دانلود شد که این می‌تواند رقم بسیاری بالایی برای یک برنامه موبایل باشد.

 

2. uChat

دو سال پیش، اپلیکیشن چت انبر به دلیل رشد عظمت این شرکت شکست خورد. ازاین‌رو، مهندسین این شرکت درصدد این برآمدند تا بتوانند یک برنامه چت برای انواع پلتفرم‌ها طراحی کنند. آن‌ها برای اینکه بتوانند یک اپلیکیشن چت حرفه‌ای را طراحی کنند، علاوه بر استفاده از تکنیک ری اکت نیتیو، تصمیم گرفتند تا از یک شرکت ثالث برای انجام این خدمات استفاده کنند و برای همین آزمایشگاه فول استاک را انتخاب کردند. uChat یک اپلیکیشن حرفه‌ای درزمینهٔ چت است که توسط این آزمایشگاه تولید شده است.

3.  Tribe

ترایب یک اپلیکیشن قرار ملاقات و دوست یابی برای جامعه یهودیان است. در این اپلیکیشن، کاربران با ایجاد پروفایل قوی و با استفاده از الگوریتم قوی که پشت این برنامه قرار دارد و بر اساس اطلاعات موجود، بین پروفایل‌ها بهترین مقایسه را انجام می‌دهد. در حال حاضر نمونه ios و اندروید آن وجود دارد. مالکان این شرکت برای بهبود ساختار اپلیکیشن خود از فول استاک و تکنیک ری اکت نیتیو استفاده کردند.

4. Bunk1

این اپلیکیشن ارتباط بین والدین و فرزندان را در هنگام آن‌ها در سفرهای تابستان و اردو هستند، ایجاد می‌کند. فول استاک با همکاری بنک1 اقدام به طراحی و توسعه نسخه اندروید و آی او اس این اپلیکیشن با استفاده از تکنیک ری اکت نیتیو کرد که در آن والدین می‌تواند عکس‌های فرزندانشان در اردو مشاهده کرده و برای آن‌ها یادداشت کنند و به عبارتی دیگر با فرزندان خود در اردو در ارتباط باشند.

5. Click2Flip

این اپلیکیشن به سرمایه گذار املاک امکان تحلیل و بررسی مستغلات را می‌دهد و می‌توانند بر اساس آن بهترین ویژگی‌ها و خصوصیات را مشاهده کنند. این اپلیکیشن در واقع کار بسیاری از مشاوران و سرمایه گذاران املاک در تجزیه و تحلیل داده بسیار راحت کرده است. Click2Flip دیگر نمونه اپلیکیشنی است که توسط فول استاک بر اساس تکنیک ری اکت نیتو طراحی شده است.

6.  Yaya

یایا یک اپلیکیشن استارتاپی است که یک راه جدیدی را برای استخدام افراد و متخصصان از طریق چت ایجاد کرده است. یایا نمونه اپلیکیشنی است که توسط آزمایشگاه فال استاک و با استفاده از تکنیک ری اکت نیتیو طراحی شده است.

3112

بلاگ های مرتبط

ثبت نظر جدید

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

نظرات کاربران

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام @soroosh_pardaz و واتس اپ 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

logo-samandehi