10 منبع عالی برای آموزش ری اکت نیتیو React Native

10 منبع عالی برای آموزش ری اکت نیتیو React Native

در چند سال گذشته در ایران، استفاده از ری اکت نیتیو در طراحی اپلیکیشن رشد زیادی داشته و هر کسی که این تکنیک و اصولش را به خوبی بداند، نسبت به بقیه راحت‌تر و سریع‌تر توانسته شغل مناسب‌تری را پیدا کند. یادگیری ری اکت نیتیو شاید خیلی سخت باشد؛ اما به دلیل مزایایی که دارد، باعث افزایش سرعت ساخت طراحی اپلیکیشن شما و حرفه­ ای ترشدن برنامه شما می شود.

برای یادگیری ری اکت نیتیو منابع متعددی در اینترنت وجود دارد که طراحان می‌توانند از آن‌ها استفاده می‌کنیم. ما سعی کرده‌ایم در این مقاله، 10 سایت آموزش پایه و معتبر ری اکت نیتیو را معتبر کنیم. این نکته را در نظر بگیرید که در تمامی این سایت‌ها شما می‌توانید نکات زیادی را در نظر بگیرید؛ اما مسلط شدن به این تکنیک به تلاش خود شما بستگی دارد. همانطور که برای یادگیری برنامه نویسی موبایل به کلاس‌های متفاوتی رفته‌اید و شبانه روز تمرین می‌کردید، باید برای یادگیری و تسلط به ری اکت نیتیو هم تلاش زیادی کنید.

10 سایت معتبر آموزش ری اکت نیتیو

1. Facebook – Introducing React Native

اگر در ابتدای راهید یا اینکه به دنبال سایتی برای افزایش دانش خود در مورد ری اکت نیتیو هستید، فیس بوک یکی از بهترین سایت‌ها برای یادگیری است. جالب است بدانید که پایه و اساس سایت و اپلیکیشن فیس بوک بر اساس ری اکت است و مهندسان این شرکت بزرگ اولین بار چنین تکنیکی را به وجود آورده و سپس آن را به سراسر دنیا پخش کردند. در فیس بوک، هر کسی که در این زمینه علاقه دارد، می‌تواند پایه‌های ری اکت نیتیو را به طور کامل یاد بگیرد.

2.  Facebook – Official React Native Documentation

اگر به دنبال یک سایت با آموزش و نکات کامل هستید، این سایت در فیس بوک (یک صفحه) بهترین مرجع آموزشی خواهد بود. در این لینک سایت شما می‌توانید انواع نکات و تکنیک‌هایی را مشاهده کنید که در هیچ منبع آموزشی دیگر وجود نخواهد داشت.

3. Appacoda – React Native Introduction

آپاکودا یک سایت آموزشی ری اکتیو نیتیو است که از نصب تا چگونگی استفاده به همراه کامپوننت­های آن را کامل بیان کرده است. این سایت برای افرادی که دانش کم یا متوسطی در خصوص ری اکت نیتیو دارند، مناسب است و بعد از خواندن کامل و با دقت مطالب آن می‌توانند خیلی سریع و راحت اولین اپلیکیشن ساده خود را ایجاد کنند.

4. Ray Wenderlich – Introduction to Apps with Javascript

افرادی که درزمینهٔ طراحی اپلیکیشن فعالیت می‌کنند، حتماً نام ری وندرلیچ را شنیدند. کسی که به خاطر داشتن مقالات متعدد آموزشی ios معروف است؛ اما این بار به جای آموزش ios، به بیان نکات و تکنیک‌های ری اکت نیتیو از ابتدا پرداخته است. این سایت برای آن‌هایی که علاقه شدیدی به ری اکت نیتیو دارند و با شیوه آموزشی ری وندرلیچ هم آشنا هستند، بسیار کاربردی و مناسب خواهد بود.

5.  Modus Create – React Native Has Landed

یک سایت جامع که شما می‌توانید علاوه بر مطالعه مقالات آموزشی، آخرین تکنیک و نظرات را در خصوص ری اکت نیتیو مشاهده و بررسی کنید. در این سایت افراد مختلف کدهای نوشته شده خود به همراه نظرات خود را به اشتراک می‌گذارید؛ از این رو، این سایت یکی از بهترین منبع برای افرادی است که به دنبال تجربه‌های واقعی دیگران هستند.

6. Herman Shaaf – Building a flashcard game

در این سایت به آموزش و تشریح فرآیند ساخت یک بازی پرداخته می‌شود. آموزش انواع استایل­ها، استفاده از پایگاه داده، مدل‌های مختلف و بسیاری از نکات دیگر از جمله مواردی است که در مقالات این سایت به طور کامل نوشته شده است. همچنین نکته‌های مربوط به ری اکت نیتیو برای ساخت نیز به طور کامل آموزش داده شده است.

7. Colin Eberhardt – React Native Retrospective

یکی از سایت‌های معتبر در حوزه آموزش ری اکت نیتیو است که به جای صحبت و آموزش کد، به بررسی نظرات متخصصان این حوزه پرداخته است. در واقع این سایت یک منبع عالی برای افرادی است که قصد دارند تا علاوه بر دانستن جزئیات کاری دیگران، مزایا و معایب و دیگر کاربردهای این تکنیک را در طراحی اپلیکیشن موبایل بدانند.

8.  React Native – Collection of Resources

اگر تا به حال نتوانستید که پاسخ سؤال خود را در خصوص ری اکت نیتیو پیدا کنید یا مطالب برای شما نامفهوم بود، بد نیست که به این سایت هم یک نگاهی بیاندازید. در این سایت شما می‌توانید مجموعه از مقالات آموزشی، لینک‌ها، خبرنامه‌ها به روز را در خصوص آموزش ری اکت نیتیو پیدا کنید و در واقع یک منبع آموزشی کامل از همه مدل‌ها برای افرادی است که بیشتر از بقیه تشنه یادگیری هستند.

9. Red Badger – Killer Features

یک سایت آموزشی متفاوت با موضوع ری اکت نیتیو که به شما در خصوص چگونگی تشکیل این تکنیک و استفاده از آن در فیس بوک تا نکات آموزشی را به صورت کامل بیان می‌کند.

10.  React Parts – All the Components You Need

در این سایت شما می‌توانید تمامی کامپوننت های لازم و مهم در ری اکتیو نیتیو را پیدا کرده و از آن‌ها استفاده کنید. کامپوننت­هایی که احتمال از دست رفتن آن‌ها به صورت عادی زیاد است. این سایت در واقع منبع کاملی از انواع کامپوننت و وب اپلکیشن­ها برای طراحان است که می‌توانند آن‌ها برای پروژه خود به کار بگیرند.

از کدام یک استفاده کنیم؟

در تمامی لینک‌های بالا شما می‌توانید انواع آموزش‌های مختلف ری اکت نیتیو را پیدا کنید. این 10 لینک به ترتیب اهمیت قرار داده‌شده‌اند و اگر قصد تبحر در این شاخه را دارید، بهتر است که تمامی لینک‌ها را مطالعه کرده و با عضویت در خبرنامه آن‌ها، به آخرین تغییرات آن دسترسی داشته باشید. به روزبودن در دنیای طراحی اهمیت زیادی دارد که بدون مطالعه به دست نخواهد آمد.

5587

بلاگ های مرتبط

ثبت نظر جدید

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

نظرات کاربران

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

برای تماس با مشاورین میتوانید با شماره های 22827258-021 و 22827257-021 تماس حاصل فرمایید همچنین برای تسهیل در ارتباطات میتوانید با تلگرام شرکت به شماره 09108454545 تماس بگیرید.


logo-samandehi