استارت آپ خود را با هیجان آغاز نکنید

استارت آپ خود را با هیجان آغاز نکنید

رؤیاپردازی در استارت آپ یک عامل حیاتی است؛ اما اگر بیش از حد باشد و بدون تفکر و برنامه ریزی شروع به فعالیت کنید، شکست استارت آپ خود را رقم زده‌اید. استارت آپ های زیادی در دنیا و حتی خود ایران بودند که بدون تفکر و بر پایه خیال اینکه کار آن‌ها جدید و می‌تواند تحولی ایجاد کند، شکست خوردند و ضررهای جبران ناپذیری را به افراد وارد کردند. قبل از اینکه بخواهیم در خصوص رؤیاپردازی و فاصله آن تا واقعیت صحبت کنیم، بهتر است از دو تجربه شکست استارت آپ ها به خاطر همین رعایت در خارج و ایران را بیان کنیم.

1397/07/28
5 روش عالی و سریع برای یافتن سرمایه گذار در استارت آپ

5 روش عالی و سریع برای یافتن سرمایه گذار در استارت آپ

امروزه افراد به دو دسته تقسیم می‌شوند: آن‌هایی که ایده دارند و آن‌هایی که پولشان برای اجرایی کردن ایده نیاز است. آن‌هایی که ایده دارند، همیشه به دنبال سرمایه گذار هستند؛ اما هیچ وقت کسی که دارای سرمایه است، پول خود را برای هر ایده‌ای هزینه نمی‌کند و باید از نظر او، ایده قابل اجرا کاملاً سود ده باشد و به قول معروف برایش بصرفد تا سرمایه گذاری کند. به عبارتی دیگر، سرمایه گذار هیچ‌گاه درب خانه صاحب ایده را نمی‌زند، بلکه این صاحب ایده است که باید با یک برنامه توجیهی به دنبال سرمایه گذار برای پیشبرد هدف خود باشد.

1397/07/24
چرا رستوران‌ها به یک اپلیکیشن موبایل نیاز دارند؟

چرا رستوران‌ها به یک اپلیکیشن موبایل نیاز دارند؟

چه بخواهیم قبول کنیم یا نه شیوه‌های زندگی امروزی بسیار تغییر کرده است. اگر بخواهیم پیشرفت کنیم و خودمان را بین رقبایمان زنده نگه داریم، باید با تغییرات پیش برویم. یکی از تغییرات مهم در حوزه رستوران‌ها است. با گسترش استفاده از طراحی سایت و اپلیکیشن و ورود آن‌ها به حوزه کسب وکار، بسیاری از رستوران و فست فودها رو به استفاده از این خدمات برای دریافت سفارش و افزایش فروش آورده‌اند؛ حتی رستوران‌هایی که برای خود سایت هم نزدند، از طریق سایت‌های سفارش اینترنتی غذا توانسته‌اند مشتریان بیشتری را نسبت به گذشته به دست بیاورند.

1397/07/14
10 منبع عالی برای آموزش ری اکت نیتیو React Native

10 منبع عالی برای آموزش ری اکت نیتیو React Native

برای یادگیری ری اکت نیتیو منابع متعددی در اینترنت وجود دارد که طراحان می‌توانند از آن‌ها استفاده می‌کنیم. ما سعی کرده‌ایم در این مقاله، 10 سایت آموزش پایه و معتبر ری اکت نیتیو را معتبر کنیم. این نکته را در نظر بگیرید که در تمامی این سایت‌ها شما می‌توانید نکات زیادی را در نظر بگیرید؛ اما مسلط شدن به این تکنیک به تلاش خود شما بستگی دارد

1397/07/14
سرمایه‌های اصلی یک استارت آپ موفق چیست؟

سرمایه‌های اصلی یک استارت آپ موفق چیست؟

یک استارت آپ بدون هیچ برنامه ریزی موفق نمی­شود. در چند سال گذشته در ایران شاهد رشد قارچ گونه استارت آپ­ها در حوزه‌های مختلف تکنولوژی بوده‌ایم، اما چند درصد از آن‌ها موفق بودند و توانستند که به فعالیت خود ادامه دهند؟ دلیل اصلی شکست بسیاری از این استارت آپ ها چه بوده است؟ نبود بودجه، نداشتن تیم مناسب، نداشتن استراتژی، همه این‌ها به می‌تواند برای یک ادامه و رشد یک کار جدید مؤثر واقع شوند؛ اما مشکل اصلی عدم رشد یک استارت آپ به قبل از این موارد برمی‌گردد.

1397/07/11
6 دلیل که شما را عاشق ری اکت می کند

6 دلیل که شما را عاشق ری اکت می کند

ری اکت یک تکنیک جدید است که به تازگی در طراحی استفاده می‌شود و به دلیل مزایایی که دارد، بیشتر از گذشته مورد استفاده قرار گرفته است. در ادامه قصد 6 دلیل جایگزین شدن ری اکت با تکنیک‌های موجود در طراحی را بیان کنیم.

1397/07/08
طراحی رابط کاربری UI در کشور های دیگر چگونه است؟

طراحی رابط کاربری UI در کشور های دیگر چگونه است؟

همیشه وقتی صحبت از تکنولوژی می‌شود، همه ما سریع خودمان را با دنیا می‌کنیم. البته این نوع مقایسه سریع در همه جای دنیا وجود دارد و برای اینکه اوضاع خودتان و مملکت را از نظر تکنولوژی نسبت به دیگر کشورها بدانید، باید بر اساس معیارهای خاصی به مقایسه بپردازید.

1397/07/07
نکات کلیدی طراحی اپلیکیشن برای کسب و کارهای کوچک

نکات کلیدی طراحی اپلیکیشن برای کسب و کارهای کوچک

با تغییر تکنولوژی و حضور گسترده گوشی‌های هوشمند و افزایش استفاده از آن‌ها، دیگر نمی‌توان اثر این وسیله ارزشمند را در تغییر زندگی مردم نادیده گرفت. فقط کافی است که یک بار به خیابان و مکان‌های پر رفت و آمد بروید. از هر 5 نفر، 4 نفر سرشان در گوشی موبایل است! این نکته برای کسب و کارهای کوچک که خدمات خاصی را ارائه می‌دهند، اهمیت زیادی دارد. در واقع این یک بازار عالی برای آن‌ها است تا بتوانند فروش خود را افزایش دهند.

1397/07/02
تکنیکهای مهم برای افزایش امنیت اپلیکیشن

تکنیکهای مهم برای افزایش امنیت اپلیکیشن

همانطور که اپلیکیشن ها زندگی انسان‌ها را مانند خودشان هوشمندانه‌تر و راحت‌تر کرده‌اند، خطراتشان هم زیاد شده است. هر کاربری برای استفاده از هر برنامه موبایل و خرید آنلاین، باید اطلاعات اولیه و مهمی مانند شماره تماس، آدرس، شماره حساب، رمز بانکی و غیره را بدهد. امنیت این اطلاعات، مهم‌ترین معضل کاربران و حتی خود صاحبان کسب‌وکارها است. هکرها همیشه در کمین چنین اپلیکیشن­هایی که اطلاعات مهمی را کاربران از می‌گیرند، نشسته‌اند و به در هر روش به دنبال راه نفوذ و به دست آوردن این اطلاعات هستند

1397/07/02
7 دلیل اصلی شکست یک اپلیکیشن موبایل

7 دلیل اصلی شکست یک اپلیکیشن موبایل

در یک نگاه آماری و در مارس 2018، مدیران گوگل پلی بیان کردند که حدود 3.3 میلیون برنامه موبایل به ابزار آن‌ها اضافه شده که این مقدار در اپل استور2.1 میلیون بوده است. در واقع به طور متوسط، هر ماه حدود 100 هزار اپلیکیشن به گوگل پلی اضافه شده است؛ اما نکته‌ای که در اینجا وجود دارد و کمی هم قابل تأمل است، 0.1% این اپلیکیشن ها موفق بوده‌اند و بقیه یا فقط یک فعالیت دائمی و کمی داشته است یا اینکه جمع شده‌اند. سؤال اصلی اینجاست که دلیل این اتفاق چیست و چرا بیشتر برنامه‌های موبایلی نمی‌توانند موفق شوند؟ آن‌ها چه نکاتی را در طراحی اپلیکیشن خود رعایت نمی‌کنند که باعث شکست فعالیت آن‌ها می‌شود؟

1397/07/02

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام @soroosh_pardaz و واتس اپ 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

logo-samandehi