اصول روانشناسی طراحی اپلیکیشن که باید بدانید

اصول روانشناسی طراحی اپلیکیشن که باید بدانید

همه طراحان موبایل به دنبال طراحی اپلیکیشن متفاوت از بقیه هستند و هر کدام شیوه خاصی را برای این منظور به کار می‌برند: به ‌کارگیری ایده جدید، استفاده از متدهای به روز طراحی، رنگ‌های متنوع و جذاب، انیمیشن‌های حرفه‌ای و غیره. همه این‌ها شاید بتواند در نگاه اول برنامه موبایل شما را متفاوت کنند؛ اما در نظر نگرفتن یک نکته خیلی مهم، تمامی زحمات شما را به باد خواهد داد و آن توجه به تعریف و اصول روانشناسی طراحی اپلیکیشن است.

1397/06/25
10 اشتباه کوچک طراحی که هنوز انجام می دهید

10 اشتباه کوچک طراحی که هنوز انجام می دهید

اشتباه جزئی از وجود آدمیزاد است. هر انسانی در زندگی خودش دچار اشتباهاتی می‌شود؛ اما مهم‌تر از انجام خطا، درس گرفتن از آن است. متأسفانه بسیاری از افراد، هیچ‌گاه از اشتباهاتی که انجام می‌دهند، هیچ درسی نگرفته و بارها آن‌ها را به شیوه‌های مختلف تکرار می‌کنند. این مسئله در دنیای امروز که سرعت تغییر رشد زندگی آن خیلی سریع‌تر از گذشته شده است، اهمیت زیادی پیدا کرده است.

1397/06/21
بهترین طرح های رابط کاربری UI در سال 2018

بهترین طرح های رابط کاربری UI در سال 2018

به دست آوردن یک ایده در طراحی اپلیکیشن برای طراحان همیشه یک چالش اساسی بوده است و در بعضی مواقع آن‌ها روزها و ساعت‌ها برای ایجاد یک طرح خیلی ساده به تحقیق و بررسی می‌پردازند. شاید بپرسید که کشیدن یک طرح ساده چرا باید تا این حد زمان بگیرد و اصلاً چه نیازی به این همه فکر و تحقیق است؟

1397/06/19
نکات مهمی که طراحی اپلیکیشن را حرفه ای تر خواهد کرد

نکات مهمی که طراحی اپلیکیشن را حرفه ای تر خواهد کرد

هرچه که به سمت جلو پیش می‌رویم و تکنولوژی به روزتر می‌شوند، انجام فعالیت‌هایی مانند خرید کردن یا استفاده از خدمات شرکت‌ها تغییر می‌کنند و به نوعی آن‌ها هم به روزتر می‌شوند. اگر تا چند سال پیش برای خرید یک وسیله به سراغ فروشگاه نزدی محل زندگی خود می‌رفتید یا از سایت تهیه می‌کردید، امروزه خیلی راحت فقط با استفاده اپلیکیشن فروشگاه در گوشی هوشمند خود، دستگاه را خریداری می‌کنید.

1397/06/18
8 ترند روز طراحی اپلیکیشن در سال 2018

8 ترند روز طراحی اپلیکیشن در سال 2018

طراحی اپلیکیشن یک هنر از نوع تکنولوژی است. بخشی از این هنر به صورت ذاتی است که باید طراح در خود ذوق هنری داشته و بخشی دیگر که بیشترین درصد آن را شامل می‌شود، اکتسابی است که می‌توان با مطالعه و شرکت در کلاس‌های آموزش طراحی اپلیکیشن آن را یاد گرفت. در چند سال گذشته با توجه به رشد استفاده اپلیکیشن در کشور، افراد زیادی جذب

1397/06/18

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام @soroosh_pardaz و واتس اپ 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

logo-samandehi