خرید تمدید و ثبت دامنه .app

خرید تمدید و ثبت دامنه .app

شرکت گوگل پس از تلاش های فراوان و رقابت با سایر کمپانی ها، توانست پسوند دامنه ی app. را با پرداخت ۲۵ میلیون دلار در دسامبر سال 2014 متعلق به خود کند.

شرکت گوگل

گوگل پیش از این نیز پسوند هایی نظیر how، soy و minna را به دست آورده بود؛ در مجموع از سال ۲۰۱۲ تا به حال، غول جستجو بیش از ۵۰ پسوند دامنه را به خود اختصاص داده است که حتی ۳ عدد از آنها به زبان انگلیسی نیستند. نکته ی مهم، مبلغ پرداخت شده برای app. است که با قیمتی برابر با ۲۵ میلیون دلار توسط گوگل تصاحب شد؛ پیش از این بالاترین قیمت متعلق به دامنه ی tech. با قیمتی ۶.۷ میلیون دلاری بود.

اما حالا شرکت گوگل اجازه ثبت دامنه .app را در اختیار عموم قرار داده است و این فرصت بی نظیری است برای صاحبان اپلیکیشن و کسانی که با حوضه برنامه نویسی اپلیکیشن سرو کار دارند تا بتوانند اپلیکیشن خود را با دامنه اختصاصی خود به همه معرفی کنند.

 

شرکت سروش پرداز به عنوان برترین شرکت فعال در زمینه اپلیکیشن های موبایل برای اولین بار در ایران اقدام به ثبت دامین های .app کرده است.

شما میتوانید دامنه اپلیکیشن خود را از طریق سروش پرداز ثبت نمایید و شروع به معرفی اپلیکیشن خود در فضایی بسیار امن کنید.شماره تماس برای ثبت دامنه .app 02186084238 (داخلی 4)

ثبت سفارش دامنه .app

دامنه .app چیست؟

.appدامنه ای بسیار امن برای اپلیکیشن ها میباشد.اپلیکیشن های خبری و آموزشی و حتی بازی ها.

.app خانه ای امن برای اپلیکیشن شماست.

 

امنیت بیشتر

امنیت شما اولویت ماست. بر اساس قوانین برای ثبت دامنه .app دریات گواهینامه ssl الزامیست.  

پروتکل (SSL (Socket Secure Layer ، یک استاندارد وب برای کدکردن اطلاعات بین کاربر و وب سایت است. اطلاعاتی که توسط یک اتصال SSL مبادله می شوند بصورت کد شده ارسال می شوند و بدین ترتیب اطلاعات مبادله شده از دزدیده شدن یا استراق سمع محافظت می شوند. SSL برای شرکتها و مشتریان این امکان را فراهم می کند که بتوانند با اطمینان اطلاعات خصوصی شان را مانند شماره کارت اعتباری، به یک وب سایت بطور محرمانه ارسال کنند. برای برقراری یک اتصال SSL به Web Server Certificateها نیاز می باشد.

در نتیجه امنیت اطلاعات شما و کاربرانتان تضمین شده است.

امکان ثبت دامنه های منحصر به فرد

نام دامنه مسئله خیلی مهمی است که شما باید به آن توجه داشته باشید.به دلیل جدید بودن این دامنه شما میتوانید بهترین اسم ها را از آن خود کنید.با دامنه .app اسم محصول و شرکتتان را به راحتی ثبت کنید و منحصر به فرد بمانید.

به راحتی در ذهن ها باقی بمانید

با استفاده از نام های منحصر به فردی که میتواندید توسط دامنه .app ثبت نمایید همیشه در ذهن ها باقی خواهید ماند و مخاطبانتان راحت تر اپلیکیشن شما را پیدا خواهند کرد.

مخاطبان را درگیر کنید

با استفاده از دامنه .app مخاطبانتان را از اخبار جدید اپلیکیشن خود باخبر سازید و آنها را برای دانلود اپلیکیشن هدایت کنید و با آنها تعامل بیشتری برقرار کنید

چگونه دامنه .app خریداری کنم؟

میخواهید دامنه .app ثبت کنید؟شرکت سروش پرداز در این راه با شما همراه خواهد بود تا بتوانید دامنه مورد نظرتان را انتخاب و آن را ثبت نهایی انجام دهید و دامنه منحصر به فردتان را خریداری کنید.شماره تماس برای ثبت دامنه .app 02186084238 (داخلی 4)

ثبت دامنه .app

1588

بلاگ های مرتبط

ثبت نظر جدید

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

نظرات کاربران

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

برای تماس با مشاورین میتوانید با شماره های 22827258-021 و 22827257-021 تماس حاصل فرمایید همچنین برای تسهیل در ارتباطات میتوانید با تلگرام شرکت به شماره 09108454545 تماس بگیرید.


logo-samandehi