ساخت اپلیکیشن خدماتی خشکشویی آنلاین

ساخت اپلیکیشن خدماتی خشکشویی آنلاین

تعداد بسیاری ایده برای شروع انواع استارت آپ وجود دارد که اگر با برنامه ریزی و استراتژی مناسب اجرا شود می تواند موفقیت آمیز باشد.یکی از این ایده ها ساخت اپلیکیشن خشکشویی آنلاین است که میتوان آن را تقریبا با سرمایه بسیار کمی شروع کرد. و هنگامی که به فکر شروع کسب و کار خشکشویی آنلاین هستید، فقط باید مطمئن شوید که شما تجهیزات شستشو و تمام ملزومات تمیز کردن لباس و  را در اختیار دارید.

با این تفاسیر اگر ایده ساخت اپلیکیشن خشک شویی آنلاین را در سر دارید باید نکاتی را در نظر بگیرید که ما این نکات به طور مختصر توضیح خواهیم داد.

برنامه ریزی

ساخت اپلیکیشن خشک شویی آنلاین

 

تجربه: قبل از راه اندازه این کسب و کار اگر شما حداقل یکسال تجربه کارکردن در زمینه خشکشویی را داشته باشید راه شما را در این تجارت کوتاه تر میکند.تجربه در این زمینه به شما کمک میکند که مشخص کنید آیا ایده ساخت اپلیکیشن خشکشویی آنلاین برای شما مناسب است ؟ و آیا شما میتوانید نبوغ خود درا در این زمینه به کار ببرید و تجارت موفقی راه اندازی کنید؟ و برای شروع چقدر میتوانید درامد داشته باشید؟ و اینکه چطور با مشتریان ارتباط بهتری داشته باشید.

تحقیق در بازار: اگر تجربه کار کردن در این زمینه را ندارید , یک تحقیق کامل انجام دهید.مطالبی در این زمینه در صفحات وب جستجو کنید از کسانی که در این تجارت حضور دارند مستقیما سوال هایی را بپرسید تا ابهامات شما برطرف شود.

جمعیت منطقه ای که قرار است در آن کار کنید را برسی کنید.آمار را برسی کنید .قرار نیست شما در بازار بیش از حد اشباع شده شروع به کار کنید.

ساخت اپلیکیشن خشک شویی آنلاین:تحقیق در بازار

تصمیم گیری بر اساس محل و مدل کسب و کار: شما باید از قبل بدانید چه برنامه ای برای کسب و کار خود دارید با این حساب میتوانید به هزینه هایتان بپردازید و پیش بینی کنید.هزینه تجهیزات هزینه محل   هزینه نرم افزار.شما میتوانید خود را به عنوان یک تجارت سازگار با محیط زیست معرفی کنید این ممکن است باعث شود جای خالی همچین تجارتی در جامعه را پر کنید.شما باید به روش حمل و نقل و ارسال و دیافت خدماتتان فکر کنید و راه حل هایی آماده کنید و شما قطعا به رانندگان قابل اعتماد نیاز دارید.همچنین میتوانید تصمیم بگیرید که آیا کارکنانی را استخدام کنید یا خیر.

یک خشکشویی با رنگ سبز را در نظر داشته باشید , بسیاری از خشکشویی های سنتی از مواد شیمیایی مضر استفاده میکنند شما میتوانید از پاک کننده های سبز که سالم و سازگار با محیط زیست هستند و از دی اکسید کربن برداشت شده است استفاده کنید که ایده بسیار جالب عامه پسندی است.

مدل کسب و کار: این طرح میتواند شامل لیستی رسمی از اهداف حرفه ای و برنامه هایی برای رسید به هدف اصلی باشد.این کار به عنوان الگویی برای تجارت شما عمل میکند و اگر بخواهید وامی دریافت کنید ممکن است لازم باشد.

اپلیکیشن خشکشویی آنلاین:مدل کسب و کار

با سامان دهی و مدیریت شروع کنید.این نقطه خوبی برای شروع تجارت شماست چون ساختار مدیریتی شرکت , معیار های حرفه ای برای هر کارمند و برنامه های شما برای حفظ مالکیت شرکت را مشخص میکند.

قدم بعدی این است که خدمات خود را با جزئیات کامل شرح دهید از جمله هر عاملی را که خدمات شما را از سایر سرویس دهندگان موجود جدا میکند.همچنین نحوه کارکرد خدمات و سرویس خود را باید توضیح دهید که شامل هرگونه درخاست های موجوددر انتظار و پیش بینی شده میباشد.

استراتژی بازاریابی خود را ارائه دهید از جمله اینکه چگونه قصد دارید وارد بازار شوید چگونه برای رشد تجاری خود برنامه ریزی میکنید چگونگی ترویج از طریق کانال های مختلف و چگونگی برنامه ریزی برای بازاریابی مشتریان خود.

ایجاد یک استراتژی فروش که شامل نیروی فروش پیشنهادی شما و فعالیت‌های فروش پیش‌ بینی‌شده شما می‌باشد.

در صورت لزوم پیش نویس درخواست سرمایگذار را تهیه کنید.این امر باید شامل نیاز های مالی فعلی شما الزامات مالی پیش بینی شده در یک دوره بلند مدت چگونگی استفاده از بودجه برای دریافت کمک مالی و برنامه های مالی استراتژیک برای ماه های آینده باشد.

بعد از اینکه شما یا همکار و یا شریکتان بازار را تحلیل کردید باید یک تصویر مالی تهیه کنید که شامل تارخچه اطلاعات مالی داده های مالی پیش بینی شده درآمد پیش بینی شده و سود و زیان است.

شروع کسب و کار

شروع کسب و ار

بودجه قابل اطمینان: هنگامی که بودجه ای را تعین کردید و سود و زیان پیش بینی شده خود را محاسبه کردید لازم است که برای تجارتتان تامین مالی انجام دهید.

چقدر نیاز دارید؟ بستگی به محل و تجهیزات مورد استفاده شما دارد.

این امکان وجود دارد که خشکشویی خود را با 40 میلیون سرمایه شروع کنید اما برخی از تجهیزات خاص صنعتی به 100 تا 150 میلیون تومان سرمایه نیاز دارند.برخی از خشک شویی های صنعتی و بزرگ برای شروع  حداقل به 500 میلیون تومان سرمایه نیاز دارند.یهتر این است که شما با یک مشاور مالی مشورت کنید تا ببنید چقدر سرمایه لازم دارید.

ممکن است برای یک وام تجاری کوچک واجد شرایط باشید به بانک منطقه خود مراجعه کنید و در مورد صلاحیت دریافت وام سوال کنید.

استخدام: بهتر است که کارکنان شما با تجربه باشند و چگونگی کار کردن در خشکشویی را بلد باشند.برای بهتر عمل کردن کارکنانتان حقوق رقابتی و ساعتی پیشنهاد دهید.

استخدام

 

ایده اصلی:

راه حلی که ما برای ایده راه اندازی خشکشویی آنلاین درنظر گرفتیم اپلیکیشنی است که در استودیو استارت آپ سروش پرداز طراحی شده و دارای امکانات بسیاری میباشد.شما با استفاده از اپلیکیشن خشکشویی آنلاین میتوانید با بودجه کم یک استارت آپ با اهداف بزرگ را راه اندازی کنید و با طرح ها و مدل هایی که در این مطلب ارائه شد میتوانید کسب و کار خود را شروع کنید.

 سفارش ساخت اپلیکیشن خشکشویی آنلاین

4733

بلاگ های مرتبط

ثبت نظر جدید

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

نظرات کاربران

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام @soroosh_pardaz و واتس اپ 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

logo-samandehi