همه گفته اند اما اینبار ما می گوییم "به فکر محتوای سایت خود باشید!"

همه گفته اند اما اینبار ما می گوییم "به فکر محتوای سایت خود باشید!"

همانطور که می دانید اینترنت پلت فرم رسانه ای است که بصورت مداوم در حال به روزرسانی، رشد و تحول است

اطلاعات جدید جایگزین اطلاعات قدیمی می شوند. تا به امروز بیش از هزاران دامنه تخصصی ثبت شده است که در بسیاری از آنها مطالب جدیدی وجود دارد این هجوم تعداد زیاد وب سایت دلیل اصلی برای به روزرسانی مداوم سایت است، از طرفی هیچ کس مایل نیست سرمایه خود را برای وب سایتی قرار دهد که فقط اخبار تاریخ گذشته و قدیمی را منتشر می کند.

سایتی که به روزرسانی نمی شود هیچ ارزشی ندارد.

اگر تابحال به فکر به روزرسانی وب سایت خود نبوده اید زمان آن است که استراتژی خود را تغییر دهید. موتورهای جستجو عاشق وب سایت های به روز هستد علاوه بر آن، یک سایت به روز:

- بازدید کنندگان را تحریک می کند که برای مطالب جدید دوباره به سایت بیایند.

- به شما فرصت معرفی مشخصه های جدید شرکت، محصولات،سرویس ها یا جلسات را می دهد.

- فرصت جذب مشتری و فروش بطور مستقیم و بدون نیاز به تبلیغات گسترده را می دهد.

این سه مورد تنها بخشی از مزایای یک وب سایت به روز می باشد.

یکی از نکات منفی به روز نشدن سایت از دست دادن مشتریان است چراکه وقتی مشتریان با سایتی قدیمی روبرو شوند فکر می کنند که شما دیگر فعالیتی ندارید و در نتیجه جذب رقبایتان می شوند.

با سایتتان همانند یک باغ رفتار کنید.

برای داشتن باغی زیبا که محصول بدهد باید بصورت مداوم محصولات آن را هرس، تمیز و از نظر هوارسانی و حذف آفات به آن رسیدگی کنید این موارد تنها بخشی از فعالیتهای باغبانی برای داشتن باغی زیبا است.سایت هم مانند باغ است به نگهداری مداوم و منظم احتیاج دارد تا منجر به جذب بازدیدکننده و تولید و بازدهی شود.

اگر هنوز هم برای توسعه سایت خود از یک توسعه دهنده وب کمک می گیرد وقت آن است که با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس مدیریت سایت را بدست گیرد تا بدون هزینه اضافی به راحتی مطالب سایت را بصورت مداوم به روزرسانی کنید.

افزودن بلاگ و به روزرسانی آن

اگر سایتتان بلاگ ندارد صفحه ی بلاگ به آن اضافه کنید و آن را بصورت مرتب به روزرسانی کنید.پس از ایجاد صفحه ی بلاگ دسته بندی مطالب و هدف خود را تعیین کنید.

- برای بلاگ برنامه ریزی داشته باشید و بصورت مرتب و طبق تقویم زمانی شروع به تولید محتوا کنید.

- دسته بندی هایی که در سایت ایجاد می کنید می بایست مطابق زمینه کاری سایتتان باشد

- باید مخاطبان خود را بشناسید و بدانید به دنبال چه هستند و محتواهای مناسب مخاطبان تولید کنید.

اگر نمیدانید مخاطبان چه چیزی می خواهند از آنها بپرسید، می توانید در قسمت بلاگ فرمی را برای ارسال نظرات و در خواست مخاطبان داشته باشید.

در زیرنمونه ای از سایتی که کاربران می توانند نظرات خود را درسایت درج کنند آورده شده است.

 

سعی کنید محتوایی که در سایت خود منتشر می کنید  دارای نگارش درست و بدون غلط املائی باشد ، در این صورت مطمئن هستید که کاربران هدف محتوای شما را احساس می کنند و هچنین شما را به عنوان مرجعی قابل اعتماد قبول خواهند داشت.

برای نوشتن محتوا به نکات زیر توجه کنید:

تمرین و ممارست: تولید محتوا مانند هر کار دیگری نیاز به تمرین دارد.سعی کنید در کنار تولید محتوا حتما مطالعه داشته باشید و از تجربیات و گفته های دیرگان استفاده کنید.

محتوای با کیفیت: محتوای قابل اعتماد،جدید و علمی تولید کنید

اگر خودتان فرصت تولید محتوا ندارید نویسنده استخدام کنید: نویسنده می تواند بصورت مداوم و منظم سایت شما را به روزرسانی کند

پست مهمان: نمی خواهید نویسنده استخدام کنید می توانید از پست مهمان استفاده کنید.اضافه کردن امکان پست مهمان باعث افزایش جذابیت وب سایت می شود.

تبلیغات زیاد ممنوع

استفاده زیاد از تبلیغات در بلاگ باعث فراری دادن کاربران می شود. بلاگ درواقع محلی برای درج مطالب به روز و علمی است سعی نکنید با استفاده بیش از حد تبلیغات، بلاگ خود را خسته کننده کنید

می توانید در برخی پست های بلاگ از تبلیغات هم استفاده کنید اما اینکار می بایست اصولی و هوشمندانه باشد.

2188

بلاگ های مرتبط

ثبت نظر جدید

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

نظرات کاربران

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

برای تماس با مشاورین میتوانید با شماره های 22827258-021 و 22827257-021 تماس حاصل فرمایید همچنین برای تسهیل در ارتباطات میتوانید با تلگرام شرکت به شماره 09108454545 تماس بگیرید.


logo-samandehi