چرا کسب و کارها در سال 2016 باید اپلیکیشن موبایل داشته باشند

چرا کسب و کارها در سال 2016 باید اپلیکیشن موبایل داشته باشند

امروزه اکثر افراد با کلمه اپلیکیشن موبایل آشنایی دارند، مخصوصا افرادی که در حوزه کسب و کار و تبلیغات اینترنتی فعالیت میکنند، ارزش داشتن یک اپلیکیشن موبایل را میدانند.در این چند سال شاهد رشد آموزشگاه هایی بودیم که برنامه نویسی موبایل را آموزش میدانند و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از گوشی های همراه مخصوصا بین نسل جوان، نیاز به داشتن یک اپلیکیشن در کنار وبسایت ضروری است.در این مقاله برنامه نویسی موبایل دلیل ضرورت داشتن اپلیکیشن موبایل را در سال 2016 به شما می گوییم.

در سال 2009، اپل در یک کمپین تبلیغاتی ، شعار خود را برای آخرین اجرای آیفون با این جمله مطرح کرد :"این یک برنامه و اپلیکیشن برای این گوشی است." در سال 2010 بود که اپل وارد بازار رقابتی در این حوزه گردید و از آن موقع به بعد اپلیکیشن ها یکی از بیشترین ابزارهای تعاملی در حوزه تکنولوژی گردید.برای بسیاری از حوزه های مختلف تکنولوژی، شما میتوانید اپلیکیشن های موبایل مختلفی پیدا کنید.بدلیل کمپین موفق اپل در سال 2009 اپلیکیشن ها هنوز با ابزارهای موبایل مخصوصا آیفون و گوشی های اندروید تصور می شوند در واقع هنوز بیشتر مردم زمانی که اپلیکیشن به گوششان می خورد، اولین کلمه ای که به ذهنشان خطور می کند، اپلیکیشن موبایل است.

اما چرا اپلیکیشن موبایل

برنامه نویسی موبایل

اپلیکیشن حوزه های وسیعی را تحت پوشش قرار میدهد، حوزه هایی که فراتر از ذهن و تکنولوژی هایی که ما فکر میکنیم هستند،برای مثال در تمامی ابزارها و دستگاه های هوشمند مانند ساعت، یخچال وغیره برنامه آنها یک اپلیکیشن می باشد اما اپلیکیشن موبایل بخش عظیمی از این حوزه را دربرمیگیرد.پس تا الان نقش و اهمیت برنامه نویسی موبایل باید متوجه شده باشید.

هر کسب و کاری برای فروش آنلاین بیشتر و گسترده تر کردن تجارت خود استراتژی ها و دلایل خاص خود را دارد و برای بدست آوردن تمام تلاش خود را میکند.

براساس تحقیق و بررسی بازاریان اینترنتی و متخصصان، تجربه مشتری یکی از منابع رقابتی هر کسب وکاری در امروزه میباشد برای اینکه مشتریان به دنبال یک راه راحت تر برای برقرار ارتباط به غیر از وبسایت سنتی هستند.در واقع آنها بیشتر به دنبال یک راهی برای برقراری ارتباط ساده تر آنهم از طریق گوشی هستند.

تغییر طراحی اپلیکیشن موبایل در 2016

برنامه نویسی موبایل در 2016

البته هر کاری مشکلاتی نیز دارد و اپلیکیشن موبایل مستثنی نیست.یکی از مشکلات اصلی برای اپلیکیشن موبایل گران بودن طراحی آن است و دیگری نبودن نوآوری نسبت به وبسایت سنتی است یعنی به نوعی شما همان وبسایت را در اپلیکیشن مشاهده میکنند.با توجه به گران بودن طراحی و اینکه شلوغ بودن بازار آن، اینکه شما بتوانید تجربه و علاقه مشتری را به خوبی شناسایی کنید و یک ایده ناب در کنار وبسایت خود ارائه بدهید، خیلی مهم است.این نکته ای است که باید در سال 2016 رعایت کنید.

طراحان  UX و افرادی که در حوزه برنامه نویسی موبایل فعالیت میکنند، نسبت به بقیه افراد در حوزه های مختلف آزادی عمل بیشتری دارند و از این رو بیشترین طرفدار را در بازار بدست آورده است.یکی از دلایل اصلی استفاده از اپلکیشن موبایل این است که فعالیت بازاریابی اینترنتی را ساده تر کرده است.

امروز داشتن یک وبسایت ساده ممکن است که یک مزیت نسبت به بقیه رقیب ها نباشد و هر کسب وکاری ممکن است یک وبسایت داشته باشد.این جاست که اپلیکیشن کار شما را متمایز میکند البته این خیلی مهم است که شما در اپلیکیشن خود چه نوع خدماتی متمایزکننده ارائه می دهید.

4490

بلاگ های مرتبط

ثبت نظر جدید

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

نظرات کاربران

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

برای تماس با مشاورین میتوانید با شماره های 22827258-021 و 22827257-021 تماس حاصل فرمایید همچنین برای تسهیل در ارتباطات میتوانید با تلگرام شرکت به شماره 09108454545 تماس بگیرید.


logo-samandehi