آموزش برنامه نویسی ios قسمت دوم:ساخت بازی

آموزش برنامه نویسی ios قسمت دوم:ساخت بازی

در مقاله قبلی آموزش برنامه نویسی موبایل بخشی از کدهای بازی "حدس" را باهم آموختیم و هر قطعه کد را به تفکیک توضیح دادیم، در این مقاله که آخرین قسمت می باشد ادامه کدها را می گوییم، در انتهای این مقاله می توانید بازی ساده ios خود را اجرا کنید.برنامه نوشته شده اکنون بصورت خطی و از بالا به پایین اجرا می شود اما اگر بخواهید برنامه راهی متفاوت را اجرا کند چه؟

1395/03/31
آموزش طراحی سایت واکنشگرا

آموزش طراحی سایت واکنشگرا

یکی از نکات مهم حین طراحی سایت، واکنشگرا بودن آن است. سایت واکنشگرا Responsive WebSite، به وب سایتی گفته می شود که در تمامی دستگاه ها متناسب با رزولوشن ، بدون نیاز به زوم کردن به درستی نمایش داده شده و قابل پیمایش باشد. در بلاگ طراحی سایت این هفته قصد داریم به شما روش ایجاد سایتی واکنشگرا را توضیح دهیم با این آموزش می توانید سایت خود را تبدیل به سایتی واکنشگرا کنید.

1395/03/30
چگونه میزان وفاداری مشتریان به نام تجاری خود را بسنجیم؟

چگونه میزان وفاداری مشتریان به نام تجاری خود را بسنجیم؟

چه می شود اگر بتوانید درصد وفاداری اطرافیانتان را نسبت به خود بسنجید؟ سنجش میزان وفاداری اطرافیان مثل دوستان و آشنایان امری تقریبا غیرممکن اما سنجش میزان وفاداری مشتریان ممکن است. البته انجام چنین کاری کمی دشوار است، چراکه وفاداری دارای مفهومی انتزاعی است و از طرفی بسیاری از افراد برای بیان احساسات و میزان وفاداری خود خیلی صادق عمل نمی کنند.
1395/03/29
تاریخچه طراحی لوگوی شرکت های بزرگ دنیا (قسمت اول)

تاریخچه طراحی لوگوی شرکت های بزرگ دنیا (قسمت اول)

آرم اصلی VW از دایره ای با دندانه های برجسته اطراف آن تشکیل شده بود اگر به آن دقت کنید، مدل چرخ دنده را تداعی می کند.مدل چرخ دنده و دایره با به پایان رسیدن جنگ جهانی به پایان رسید و در سال 2000 به کل حذف شد و آرم VW با رنگ آبی و نقره ای جایگزین مدل های قبلی شد.

1395/03/27
نکاتی که قبل از بازاریابی با تلفن همراه باید به آنها توجه کنید

نکاتی که قبل از بازاریابی با تلفن همراه باید به آنها توجه کنید

تبلیغات تلفن همراه می تواند به صاحبان کسب و کار کمک کند مخاطبان هدف و دقیقی برای ارائه محصولات و خدمات خود پیدا کنند.توسط تلفن های همراه می توان عواملی مانند رفتار جستجوی اینترنتی، خرید های گذشته و حتی مکان جغرافیایی کاربران را درک کرده و برای تبلیغات خلاقانه روی گوشی های همراه برنامه ریزی کرد.اگر قصد انجام تبلیغات روی گوشی همراه را دارید در این مقاله بازاریابی، چندین عامل کلیدی تبلیغات روی گوشی همراه را برای دریافت حداکثر بازده، بیان می کنیم

1395/03/26
چگونه در طراحی سایت خود رنگی مناسب انتخاب کنیم؟

چگونه در طراحی سایت خود رنگی مناسب انتخاب کنیم؟

رنگها یکی از عناصر مهم در طراحی سایت هستند.رنگها می توانند بدون هیچ کلمه ای پیام سایت شما را منتقل کنند بعبارتی تاثیر مستقیمی بر ظاهر سایت دارند همچنین بیانگر نوع ساختاری هستند که می خواهید در سایتتان ایجاد کنید. به همین دلایل است که انتخاب رنگ برای سایت بسیار مهم است. چندین فاکتور مهم در انتخاب رنگ مناسب سایت موثر است که در ادامه این فاکتور ها را با هم بررسی می کنیم

1395/03/25
آیا سایت شما طراحی مناسبی دارد؟

آیا سایت شما طراحی مناسبی دارد؟

پس از طراحی سایتتان ممکن است ساعتها به آن خیره شوید و در آن بچرخید تا مشکلات احتمالی آن را پیدا کنید معمولا صاحبان وب سایت وسواس خاصی روی طراحی سایت خود دارند و پس از طراحی سایت بصورت مداوم در حال آنالیز سایت هستند به نحوی که در برخی موارد فکر می کنند سایتی که طراحی کرده اند یا برای آنها طراحی شده است،اصلا مناسب نیست و در فکر تغییر یا طراحی مجدد آن می افتند. ممکن است پس از طراحی سایت آن را آنالیز کنید و به رئیس یا مالک سایت بگویید که سایت مشکل دارد و باید رفع شود و او به شما بگوید برای سال آینده شاید بودجه ای برای اینکار تخصیص بدهند، اما شما مایل هستید سایت زودتر تغییر کند.چه راهکاری برای اثبات حرفهای خود دارید؟چگونه می توانید ثابت کنید وب سایت نیاز به طراحی مجدد دارد؟ بسیاری مواقع حتی وب سایت های B2B که ظاهر مناسبی دارند بازهم نیاز به طراحی مجدد دارند.

1395/03/24
آموزش برنامه نویسی ios قسمت اول:ساخت بازی

آموزش برنامه نویسی ios قسمت اول:ساخت بازی

در طول این سالها که استفاده از گوشی های آیفون گسترده شده آیا تا بحال با خود فکر کرده اید که کاش من هم می توانسم برنامه ای برای ios بنویسم و یا اگر برنامه ای نوشته اید با خود گفته اید باید بهتر از این هم بنویسم.توسعه برنامه های ios کار سختی نمی باشد در واقع ابزارهای متعددی برای گسترش برنامه های ای او اس وجود دارند که برنامه نویسی ios را سرگرم کننده و جالب نموده اند.

1395/03/23
7 روش برندسازی نام تجاری

7 روش برندسازی نام تجاری

برندینگ برای بسیاری از صاحبان کسب و کار مقوله ای پیچیده است می توان گفت نام تجاری همه چیز کسب و کار شما و منعکس کننده تمام ابعاد کسب و کار می باشد روند برند کردن نام تجاری همواره حرکتی پیچیده و طولانی است پس از راه اندازی شرکت خود باید به فکر برند کردن نام خود باشید در این مقاله برندسازی در مورد 7 روش برند کردن نام تجاری توضیح می دهیم

1395/03/22
معرفی بازی لطفا به چیزی دست نزن

معرفی بازی لطفا به چیزی دست نزن

تصور کنید در اتاق کار دوست یا همکار خود نشسته اید او برای چند لحظه از اتاق خارج می شود و از شما می خواهد به چیزی دست نزنید اما به محض خروج او توجه شما به اتاق بیشتر جلب شده و می بینید سیستمی که در اتاق قرار دارد تنها با یک دکمه قرمز کار می کند مطمئنا روحیه کنجکاوی شما اجازه نمی دهد بی حرکت بمانید، تقریبا تمام افراد مایلند به اشیا و به خصوص آن دکمه قرمز دست بزنند اما با زدن دکمه قرمز ممکن است هر اتفاق ناخوشایندی بیفتد.داستان بازی دقیقا همین است شما در محیط این بازی با زدن دکمه قرمز شاهد شروع بازی و درگیر شدن با جریان بازی می شوید.

1395/03/20

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام @soroosh_pardaz و واتس اپ 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

logo-samandehi