20 بلاگ UX که هر طراح وب بهتر است آنها را بخواند

20 بلاگ UX که هر طراح وب بهتر است آنها را بخواند

زمانی که شما میخواهید شروع به طراحی وبسایت نمایید، اولین مساله ای که در ذهن شما تداعی می شود، چیست؟حتما شما هم مثل ما فکر میکنید، ایجاد یک تجربه کاربری مناسب اولین مسئله است.وبسایت شما هرچقدر کامل باشد اما اگر هیچ گونه تجربه کاربری مناسب نداشته باشد و کاربر نتواند ارتباط خوبی با وبسایت شما برقرار کند، باعث دلخوری کاربر از وبسایت شما و در نهایت ترک وبسایت می شود...بله یک شکست کامل که هیچگونه راه برگشتی ندارد.همیشه دانستن نکات طراحی وبسایت قبل از ایجاد آن مهم و ضروری است.

به همین دلیل همواره اولین تاکید در طراحی وبسایت، ایجاد تجربه کاربری یا همان UX است.UX در واقع فریم ورکی است که برای طراحی وبسایت و توسعه آن استفاده میشود و به عنوان یک پل برای ارتباط بین شرکت و مشتری است. اگر شما بتوانید تجربه کاربری تعاملی مناسبی را برای بازدید کننده وبسایت خود ایجاد کنید، آنها به راحتی میتوانند با وبسایت شما ارتباط برقرار کرده و مطالب مورد نیاز خود را سریعا پیدا کنند.

هر بخشی در دنیای تکنولوژی و اینترنت دارای یک ستون است که بقیه موارد به آن متکی می باشند.در طراحی وبسایت،  UXستون اصلی در توسعه وبسایت می باشد که شامل طراحی رابط کاربری و طراحی تعاملی برای ایجاد محصولات کاربرپسند است.یک محصول کاربر پسند همیشه میتواند مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کند.اگر کاربر نتواند موارد اصلی وبسایت را در وبسایت شما پیدا کند، آن را سریعا ترک خوهاد کرد.

طراحی UX مزیت های فراوانی دارد که ما در این مقاله خیلی نمیخواهیم به آن بپردازیم.در این مقاله ما قصد داریم 20 بلاگی را که به شما در طراحی UX کمک میکند را معرفی نماییم.

1.UX Booth

بلاگ UX booth

اگر شما یک طراح وبسایت تازه کار باشید یا تازه به طور تخصصی در حوزه طراحی UX فعالیت میکنید، این وبلاگ بهترین مرجع برای شما از نظر محتوای آموزشی می باشد.در این وبلاگ، آخرین نکات و تکنولوژی های منتشر شده در خصوص UX در دنیا را میتوانید بیابید.

وبلاگ UX Booth

2.UX Myth

بلاگ UX Myth

اگرشما به دنبال اطلاعات و تجربیات مربوط به UX هستید، این وبلاگ مناسب ترین گزینه برای شما می باشد.این بلاگ شامل 32 تجربه و اطلاعاتی است که هر جنبه ای را تحت پوشش قرار داده است.توصیه ما به شما این است که حداقل برای یکبار هم شده این وبلاگ را از دست ندهید.

بلاگ UX Myth

3.Konigi

بلاگ konigi

این وبلاگ بیشتر برای طراحان UI می باشد و شامل نکاتی است که از کنفرانس ها و جلسات طراحی وبسایت برداشت شده است.

بلاگ Konigi

4.Usabilla

بلاگ Usabilla

یک شرکت هلندی به منظور تولید مقاله درحوزه UX و تجربه کاربری این وبسایت را ایجاد کرده است.اگر شما به دنبال مقالات و اطلاعات بیشتری در خصوص طراحی، تحقیقات UX و تعامل کاربران هستید، این بهترین وبسایت برای شما می باشد.

بلاگ Usabilla

5.UX Movement

بلاگ UX movement

در این وبلاگ درمورد تفاوت های بین طراحی خوب و بد صحبت شده است به نحوی که بتوان رفتار کاربر را بهتر درک کرد و مورد تجزیه و تحلیل قرار داد.با استفاده از این وبسایت، میتوانید متدهای طراحی و تجربه کاربری موفق اطلاعاتی بدست بیاورید.

بلاگ UX Movement

6.UX matters

بلاگ UX matter

مشخصات بهترین تکنیک و متدهای حوزه طراحی وبسایت را میتوانید در این وبلاگ بیابید.

بلاگ UX matters

7.Smashing Magazine

بلاگ smashing magazine

این یک وبسایت مخصوص طراحان UX است.این وبسایت مجموعه ای از مقالات حوزه UX و آخرین توصیه متخصصان این حوزه می باشد.

بلاگ Smashing Magazine

8.Usability Geek

بلاگ usability

این یک وبلاگ همه جانبه است که تمامی موارد مربوط به UX،UI، کسب وکار و تجارت الکترونیک را تحت پوشش قرار میدهد.هر دوشنبه و چهارشنبه بلاگ های جدید در این وبسایت تولید می شود.

بلاگ Usability Geek

9.Digital Telepathy

بلاگ digital telepathty

اگر شما به دنبال بلاگ های طراحی محور هستید، این وبسایت بهترین گزینه برای شما می باشد.هدف اصلی این وبسایت، این است که شما بتوانید با استفاده از لایه ها و موارد دیگری که معرفی میشود، وبسایت خود را توسعه دهید.شما میتوانید محتویاتی پیدا کنید که به طور عمقی به این مسائل پرداخته است.

بلاگ Digital Telepathy

10.Boxes And Arrows

بلاگ boxes and arrows

اگر میخواهید یک معماری اطلاعات برای کار خود ایجاد کنید، این وبسایت را از دست ندهید.در این وبسایت میتوانید تمامی مقالات حوزه ها را از جمله تحقیق،طراحی، UX و کسب وکار پیدا کنید.

بلاگ boxes and arrows

امیدوارم که این وبلاگ تا این اینجا برای شما مفید بوده باشد.در قسمت بعدی، ادامه وبلاگ ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

2427

بلاگ های مرتبط

ثبت نظر جدید

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

نظرات کاربران

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

برای تماس با مشاورین میتوانید با شماره های 22827258-021 و 22827257-021 تماس حاصل فرمایید همچنین برای تسهیل در ارتباطات میتوانید با تلگرام شرکت به شماره 09108454545 تماس بگیرید.


logo-samandehi