طراحی کیبوردی مختص به آیفون با خاصیت جستجویی منحصر بفرد توسط گوگل

طراحی کیبوردی مختص به آیفون با خاصیت جستجویی منحصر بفرد توسط گوگل

گوگل کیبوردی برای آیفون با خاصیت جستجویی منحصر بفرد طراحی کرده است.

امروزه دیگر گوگل برای ما یک وبسایت جستجو ساده نیست، در حقیقت یک منبع اطلاعاتی قوی است.با توجه به پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن صفحات وبسایت جدید و منابع اطلاعاتی، نیاز به جستجو در گوگل هرروز بیشتر شده است و این نیاز روزافزون منجر به ارتقا و پیشرفته شدن امکانات ارائه شده از سوی این شرکت می شود.در راستای همین پیشرفت، گوگل ویژگی جدیدی برای کیبورد خود ایجاد کرده است.

امروز میخواهیم این تکنولوژی و ویژگی جدید در گوگل که امکان جستجو متن و عکس همزمان را به شما میدهد، معرفی کنیم.

گوگل هرروزه به دنبال تغییر رویه در ارائه تکنولوژی خود است.تکنولوژی جدیدی که گوگل ارائه کرده است که تنها برای گوشی های آیفون قابل استفاده است، امکان جستجو همزمان متن و عکس بدون تغییر کیبورد می باشد.قبلا اگر شما قصد داشتید جستجویی را انجام بدهید، هر قسمت از جستجو را باید  جداگانه انجام می داید.اما با این کیبورد جدید، نحوه جستجو راحتتر شده است.

اما این تکنولوژی جدید چیست؟

گوگل عنوان کرد که کیبوردی جدید برای گوشی های آیفون طراحی کرده است که بتوان در یک فیلد جستجو و به طور همزمان، عکس و متن را جستجو کرد.در این ویژگی که GBoard نامیده می شود، یک دکمه به بالای سمت چپ کیبورد اضافه شده است و مانند گذشته به شما این امکان را می دهد که تمامی جستجوی خود را انجام دهید اما با این تفاوت که همۀ حالت های جستجو مانند عکس، متن و غیره با هم در فیلد جستجو قرار گیرند.

تمامی مواردی که شما تایپ  یا جستجو میکنید، سریعا در فیلد جستجو قرار میگیرد.براساس گزارش منتشر شده، گوگل فعالیت خود برای اجرای این ویژگی برروی گوشی های آیفون را از ماه مارس شروع کرده است.

علاوه بر این، گوگل کلمات مشابه با عبارت جستجو را به شما پیشنهاد می دهد. به نظر می رسد این برنامه ترکیبی از بهترین سرویس و ویژگی ها گوگل مثل کیبورد است، تمام این ویژگی ها بجای بستر اندروید این بار در آیفون قرارگرفته است.و تنها امکان استفاده از آن برای گوشی های آیفون میسر است.

برای دانلود این برنامه میتوانید از گوگل استوراستفاده کنید.

کیبورد جدید گوگل

2346

بلاگ های مرتبط

ثبت نظر جدید

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

نظرات کاربران

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

برای تماس با مشاورین میتوانید با شماره های 22827258-021 و 22827257-021 تماس حاصل فرمایید همچنین برای تسهیل در ارتباطات میتوانید با تلگرام شرکت به شماره 09108454545 تماس بگیرید.


logo-samandehi