شروع به کار واحد خرید و فروش دامنه شرکت سروش پرداز

شروع به کار واحد خرید و فروش دامنه شرکت سروش پرداز

با فرا رسیدن سال جدید واحد خرید و فروش دامنه های تجاری در شرکت سروش پرداز کار خود را از اول فروردین سال 1395 آغاز کرده و هدف مان از اجرایی شدن این طرح ، ایجاد یک بازار پرسود و تحت کنترل برای تمامی کسانی است که در این تجارت پرسود فعالیت میکنند.

 

بله ، خرید و فروش دامنه تجارتی پر سود است!

شاید تعجب کرده باشید که من از کلمه تجارت پرسود استفاده کردم ، ولی این حقیقت دارد و لازم به ذکر است که بازار خرید و فروش دامنه های رند و تجاری نه تنها در کشور ما بلکه در همه جای دنیا بسیار داغ و پر از سودهای کلان بوده و افراد بسیاری کسب کارهای میلیون تومانی خود را از همین راه بنا کرده اند. 

 

واحد خرید و فروش دامنه در سروش پرداز چه میکند؟

بخش خرید و فروش دامنه در وب سایت سروش پرداز شامل قسمت های مختلفی از جمله برترین ها و جدیدترین ها می باشد که در فاز اول این پروژه آماده به کار است و در این بخش ها دامنه های خیلی خیلی خاص و گران قیمت در قسمت برترین ها و جدیدترین دامنه های در قسمت مربوطه به نمایش در می آیند. همچنین به اطلاع تمامی عزیزان و همکارانی که دامنه های برتر و خاص برای فروش دارند می رسانیم که با ارسال ایمیل به ما می توانند دامنه های خود را درون ویترین سایت قرار داده و آنها را به فروش برسانند.

 

چرا بعضی از قیمت ها بالاست؟

دوست عزیزی در مورد قیمت های میلیونی بعضی از دامنه های برتر این بخش سوالی پرسیدند و برای ایشان جای تعجب بود که افرادی این دامنه ها را میخرند! در جواب این دوست عزیز و دنبال کننده بلاگ سروش پرداز باید عرض کنم که در دنیای تجارت الکترونیک و پیدایش برند های بزرگ اینترنتی و کسب و کارهای گوناگون که روز به روز تعدادشان بیشتر میشود قاعده بازی تغییر کرده و تجارت و کسب و کار شکل تازه ای به خود گرفته است.

در گذشته یک تاجر یا یک مغازه دار ، برای فروش بیشتر باید مکان مناسبی را برای مغازه خود انتخاب میکرد و امروزه در دنیای تجارت الکترونیک ، دامنه و آدرس وب سایت شما ، نقش همان مغازه را ایفا میکند و این خیلی مهم است که روی چه دامنه ای سرمایه گزاری میکنید.

 

یک دامنه خوب چه دامنه ای است؟

هرچه دامنه با مفهوم تر، کوتاهتر و مرتبط با موضوع باشد قدرت برندسازی شما بیشتر بوده و خیلی سریعتر میتوانید نام تجاری شما که معمولا آدرس وب سایتتان در دنیای تجارت الکترونیک است را شناسانده و تبدیل به برندی بزرگ شوید. 

همچنین لازم به ذکر است که قیمت بالای بعضی از دامنه ها به این دلیل است که این دامنه ها طرفداران بسیار زیادی داشته و نظر سرمایه گزاران زیادی را بخود جلب میکند. 

 

با کمک ما به این تجارت پرسود بپیوندید!!

در ادامه مطالب مفیدی را در مورد نکات انتخاب دامنه مناسب برای شروع تجارت الکترونیک و نحوه خرید و فروش دامنه و این بازار پرسود برای شما در بلاگ سروش پرداز در دسته بندی خرید و فروش دامنه منتشر خواهیم کرد.

برای اطلاع از جدیدترین دامنه ها و دریافت اخبار مربوط به آنها در خبرنامه وب سایت سروش پرداز عضو شوید.

3770

بلاگ های مرتبط

ثبت نظر جدید

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

نظرات کاربران

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام @soroosh_pardaz و واتس اپ 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

logo-samandehi