سئو تنها برای گوگل نیست

سئو تنها برای گوگل نیست

معمولا هدف از سئو و صرف هزینه و انرژی که برای آن میگذارند ، موتور های جستجو میباشد. که البته این چشم انداز بسیار کوچکی هست.اما در حقیقت سئو نیازمند استراتژی هایی برای تضمین افزایش ترافیک کاربران سایت شما که اعتمادی به گوگل ندارند میباشد.

1395/01/28
شروع به کار واحد خرید و فروش دامنه شرکت سروش پرداز

شروع به کار واحد خرید و فروش دامنه شرکت سروش پرداز

با فرا رسیدن سال جدید واحد خرید و فروش دامنه های تجاری در شرکت سروش پرداز کار خود را از اول فروردین سال 1395 آغاز کرده و هدف مان از اجرایی شدن این طرح ، ایجاد یک بازار پرسود و تحت کنترل برای تمامی کسانی است که در این تجارت پرسود فعالیت میکنند. 

1395/01/08
کلمات اختصاری مشترک در سئو و بهینه سازی سایت

کلمات اختصاری مشترک در سئو و بهینه سازی سایت

با سلام خدمت تمامی دنبال کنندگان بلاگ سروش پرداز ضمن عرض تبریک سال نو و آرزوی موفقیت برای شما عزیزان و همراهان همیشگی بلاگ سروش پرداز ، همان طور که در جریان بودید در ماه اسفند سال 94 فعالیت بلاگ به دلیل حجم زیاد کارها مثل همیشه منظم نبوده ولی از شروع سال کاری جدید بلاگ سروش پرداز با قدرتی بیش از گذشته کار خود را آغاز خواهد کرد و با مطالب و دوره های آموزشی فوق العاده حرفه ای و رایگان با شما هستیم. امروز قصد دارم در مورد کلمات اختصاری که در سئو و بهینه سازی سایت و در کل در صنعت بازاریابی اینترنتی و برندسازی اینترنتی به کار میرود برای شما مطلبی را بنویسم.

1395/01/04

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام @soroosh_pardaz و واتس اپ 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

logo-samandehi