بهترین راه برای افزایش پیج رنک گوگل

بهترین راه برای افزایش پیج رنک گوگل

پیج رنک گوگل ابزاری است برای مشخص کردن اهمیت آن صفحه برای گوگل هر چه این عدد که مابین 1 تا 10 میباشد بیشتر باشد نشان دهنده ی افزاریش رتبه , محتوای مطلوب تر و اهمیت بالاتر آن برای گوگل میباشد در این مقاله آموزش سئو ی سایت قصد داریم تا به راه هایی اشاره کنیم تا بتوانید بصورت اصولی پیج رنک سایت خود را افزایش دهید.

یکی از موثر ترین راه ها و اصولی ترین آنها کسب لینک های ورودی از سایت هایی است که پیج رنک آنها بالاتر از پیج رنک سایت شما و با موضوع آن با سایت شما مرتبط است میباشد. لازم بذکر است که گوگل راه های جعلی دریافت بک لینک را میتواند تشخیص دهد و مختلفان را با جریمه همراه کند.

نکته دیگر کیفیت این بک لینک ها میباشد زیرا ممکن است اعتبار 1000 لینک از سایت هایی با پیج رنک پایین کمتر از یک بک لینک از پیج رنک بالاتر باشد.

 اما این کار بایستی از طریق تولید محتوای مفید صورت صورت گیرد زیرا در غیر این صورت در طولانی مدت تاثیر منفی بر پیج رنک شما خواهد داشت در جدول زیر تعداد بک لینک هایی که هر وب سایت لازم دارد تا توسط سایت های دیگر به پیج رنگ مورد نظر خود برسد نشان داده شده است.

pagerank table

به عنوان مثال اگر یک سایت بخواهد به پیج رنک 3 برسد نیاز دارد تا 101 بک لینک از سایت هایی با پیج رنک 2 و 3 بک لینک از سایت هایی با پیج رنک 3 دریافت کند. هنوز بطور قطعی فرمول محاسبه ی پیج رنک توسط گوگل منتشر نشده است. اما توسط جدول بالا میتوان به این مهم دست یافت.

برای مطلع شدن از وضعیت پیج رنک سایت خود میتوانید از آدرس زیر استفاده کنید.

www.checkpagerank.com

گوگل بطور میانگین هر سه ماه یکبار پیج رنک های سایت ها را بروز رسانی میکند اما تاریخ دقیقی از قبل تعیین نمیشود.

3512

بلاگ های مرتبط

ثبت نظر جدید

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

نظرات کاربران

محسن

پیج رنک الان نزدیک به سه سال هست که آپدیت نمیشه، یعنی گوگل دیگه آپدیتش نمیکنه

1395/01/03

فخرالدین شادآور

توضیحات مفیدی بود با تشکر منتظر توضیحات جدیدتر و بروز شما هستیم.

1395/02/07

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام @soroosh_pardaz و واتس اپ 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

logo-samandehi