آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته (قسمت سوم)

آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته (قسمت سوم)

در قسمت سوم از سری آموزش طراحی سایت واکنش گرا میخواهیم با توجه به واکنش گرا به طراحی سایت بپردازیم. طراحی سایت واکنش گرا یا bootstrap امروزه با توجه به گوشی های هوشمند و تبلت ها حرف اول را در سبک و قالب طراحی وب سایت میزند. بوت استرپ با توجه به سایز صفحه ی نمایش دستگاه شما واکنش نشان میدهد و المان های سایت را بصورت مطلوب تغییر می دهد. با ما همراه باشید...

در قسمت آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته (قسمت اول) به نحوه ی ایجاد پروژه در نرم افزار ویژوال استادیو و ساخت پوشه های مورد نیاز در پروژه پرداختیم و کلاس های بوت استرپ را توسط ویژوال استادیو بر روی پروژه بارگذاری کردیم.

در قسمت آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته (قسمت دوم) به تشریح منطق بوت استرپ (bootstrap) بپردازیم و نحوه تقسیم بندی صفحات و سایز های نمایش را توضیح دادیم.

اگر از ابتدا باما نبودید سروش پرداز به شما توصیه میکند تا قسمت های قبلی را از طریق لینک های بالا در مشاهده فرمایید و سپس وارد قسمت سوم شوید. در قسمت سوم میخواهیم تا با توجه به توضیحات دو فصل قبل طراحی سایت را  در قالب یک پروژه ی واقعی آغاز کنیم. شما میتوانید پس از مشاهدعه های ویدئو های آموزشی سروش پرداز نظرات و سوالات خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

 

 

با ثبت نام در خبر نامه ی سروش پرداز از آخرین بلاگ های آموزش طراحی سایت مطلع شوید

با ما همراه باشید ...

بعدی          قبلی

 

 

 

3630

بلاگ های مرتبط

ثبت نظر جدید

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

نظرات کاربران

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

برای تماس با مشاورین میتوانید با شماره های 22827258-021 و 22827257-021 تماس حاصل فرمایید همچنین برای تسهیل در ارتباطات میتوانید با تلگرام شرکت به شماره 09108454545 تماس بگیرید.


logo-samandehi