آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته (قسمت اول)

آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته (قسمت اول)

گروه طراحی سایت سروش پرداز قصد دارد تا آموزش طراحی سایت را از مبتدی تا پیشرفته به آموزش UI یا رابط کاربری بصورت کاملا واکنش گرا یا بوت استرپ بپردازد. این مبحث آموزشی در چندین بلاگ عرضه میشود. و کسانی که با این مبحث آموزشی همراه باشند میتوانند در پایان دوره یک سایت را به صورت واکنش گرا طراحی کنند. با ما همراه باشید...

پیشنیاز دوره ی آموزشی طراحی سایت

آشنایی با زبان HTML5

آشنایی با زبان CSS3

کارآموزان طراحی سایت قبل از شروع آموزش می بایستی نرم افزار ویژوال استدیو (Visual Studio) را بروی ویندوز خود نصب نمایند. نسخه ای که ما دراین آموزش از ویژوال استدیو 2012 استفاده میکنیم. آموزش های این دوره بصورت ویدیویی گرفته میشوند. و در هرهفته یک بلاگ تهیه میشود ودر هفته های دیگر ادامه ی این مبحث گذاشته میشود.

مراحل نصب نرم افزار  ویژوال استدیو 2021 به طور بسیار ساده نصب میشود در این بلاگ ابتدا وارد برنامه ی ویژوال استادیو شده و طریقه ی ایجاد یک پروژه را آموزش میدهیم.

 

 

در این ویدئو بستر ساخت سایت واکنشگرا را آموزش دادیم و در ادامه ی این بحث که قرار است در شب های جمعه قرار داده شود به نحوه ی قرار دادن کلاس ها و زدن کد های HTML و CSS  خواهیم پرداخت. علاقه مندان میتوانند با عضویت در خبرنامه ی سروش پرداز و ارسال نظرات خود حامی ما در بالاتر بردن کیفیت این آموزش باشند.

 

تمامی این ویدئو ها را میتوانید در کانال آپارات سروش پرداز نیز دنبال کنید. در ضمن مطالب آموزشی طراحی سایت سروش پرداز نیز مقالات مفیدی را دراین زمینه ارائه میدهد. برای حرفه ای شدن با ما همراه باشید... 

 

قسمت بعدی

2927

بلاگ های مرتبط

ثبت نظر جدید

نظرات کاربران

آیا سوالی دارید ؟

با شماره تلفن های 86085365-021 و86083746-021 و یا 86084238-021 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

همچنین از ساعات 9 صبح تا 9 شب می توانید از پشتیبانی آنلاین سروش پرداز بهره مند شوید.


لوگو ساماندهی سروش پرداز