آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته (قسمت چهارم)

آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته (قسمت چهارم)

در این قسمت از سری آموزش طراحی سایت واکنش گرا ابتدا مرور سریعی از ابتدا انجام دادیم تا اگر دوستان در قسمت های قبلی متوجه موضوعی نشدند برای آنها رفع ابهام شود. در ادامه ی کار قسمت های بسیار مهم منو یا نویگیشن navigation را ایجاد کردیم و سپس به جا نمایی بدنه ی اصلی و فوتر سایت footer بپرداختیم. با ما همراه باشید...

در قسمت آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته (قسمت اول) پروژه ای را در نرم افزار visual studio ویژوال استادیو ایجاد و سپس ساختار فایل خود را در پهار پوب واکنش گرایی ایجاد کرده بودیم.

در قسمت آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته (قسمت دوم) به توضیح اصل بوت استرپ (bootstrap) پرداختیم و سایزصفحات و چگونگی تقسیم بندی صفحه مورد نظر خود را تئضیح دادیم.

در قسمت آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته (قسمت سوم) به برنامه نویسی و نوشتن کدها ، کلاس ها و تگ های اصلی پرداختیم ، ابتدا منوی بالایی و سپس بنر سایت را قرار دادیم.

 

 

ادامه

 

 

شما میتوانید با توجه به لینک های فوق به بلاگ های قبلی دسترسی داشته باشید. در این قسمت سعی شده است با توجه به اهمیت تمرین های مکرر مجددا نگاهی به گذشته داشته باشیم و به ادامه طراحی سایت واکنش گرا بپردازیم. سروش پرداز توصیه میکند تا ضمن مشاهده ویدئو در همان لحظه به طراحی سایت بپردازند و در صورت و جود مشکل و مغایرت نتیجه ی کد های خود با کد های ویدئو توسط گفتگوی آنلاین سروش پرداز با متخصصین ما مشورت کنند.

با عضویت در خبر نامه ی وبسایت سروش پرداز از آخرین بلاگ آموزش طراحی سایت با خبر شوید

با ما همراه باشید ...

بعدی           قبلی

 

 

 

 

 

3173

بلاگ های مرتبط

ثبت نظر جدید

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

نظرات کاربران

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

برای تماس با مشاورین میتوانید با شماره های 22827258-021 و 22827257-021 تماس حاصل فرمایید همچنین برای تسهیل در ارتباطات میتوانید با تلگرام شرکت به شماره 09108454545 تماس بگیرید.


logo-samandehi