استراتژی های موثر برای بازاریابی اینترنتی در شبکه های اجتماعی در سال 2015 (قسمت چهارم)

استراتژی های موثر برای بازاریابی اینترنتی در شبکه های اجتماعی در سال 2015 (قسمت چهارم)

در این مجموعه بلاگ استراتژی موثر بازاریابی اینترنتی در شبکه های اجتماعی به موضوعاتی اشاره کردیم در آخرین سری این مجموعه به مواردی دیگر در این زمینه اشاره میکنیم . با ما همراه باشید...

شما میتوانید آخرین بلاگ این مجموعه را در موضوع زیر مطالعه کنیم

استراتژی های موثر برای بازاریابی اینترنتی در شبکه های اجتماعی در سال 2015 (قسمت سوم)

یک گفت و گوی آنلاین توییتری ایجاد کنید

حتما اولین سوالی که درذهن شما الان تداعی شده، این میباشد که چت کردن با دیگران و افراد غریبه چه فایده ای داره؟اصلا لازمه؟

در جواب سوال شما باید گفت بله.امروزه تعامل داشتن با کاربران و مشتریان یک امر ضروری برای صاحبان وب سایت میباشد.شما به عنوان صاحب یک وبسایت یا کسب و کار باید به طریقی با کاربران و مشتریان خود بتوانید یک تعامل سازنده داشته باشید.ایجاد رابطه و داشتن گفتگو که ممکن است به طور صورت یک گفتگو مستقیم یا گذاشتن پیام زیر پست ها، میتواند نوع رابطه شما را با دیگران در توییتر تغییر دهد و به گونه ای باعث ایجاد رابطه دوستانه بین شما و کاربران شما گردد.

همچنین شما می توانید برای این کار یک روز خاصی را  در هفته نظر بگیرید و یک گفتگوی مستقیمی را با کاربران خود ایجاد کنید، مثلا میتوانید یک گفتگوی مستقیم به صورت پرسش و پاسخ در توییتر راه  اندازی نمایید.

مزیت این کار باعث میشود که شما یک رابطه دوستانه ای را با کاربران خود پیدا کنید و همچنین باعث تشویق افراد غریبه برای شرکت درگفتگوی شما میگردد.با این گام شما میتوانید برند خود را بین افراد در توییتر گسترش دهید و در نهایت محبوبیت برند شما میگردد.

twitter-chat

تاثیر گذاریتان را بیشتر کنید

شما ممکنه در ایجاد یک گفت و گوی آنلاین نتوانید به آن موفقیتی که میخواهید دست یابید.برای همین باید سعی کنید از استراتژی های دیگری استفاده نمایید.هدف شما این میباشد که بتوانید در نهایت برند خود را محبوب نمایید.شما باید سعی کنید که روی نقاط احساساتی کسب و کار خود تمرکز کنید، هدف شما نباید فقط فروش باشد به گونه ای باید احساساتی رفتار کنید.یکی از بهترین روشهایی که میتوانید تاثیر گذاریتان را بیشتر کنید این میباشد که با همتایان خود ارتباط برقرار کنید.

در زیر چند نکته را به شما کمک میکند تا بتوانید تاثیر گذارتر باشید لیست کرده ایم:

1.لیستی از همتایان و افرادی که بر کسب و کار شما تاثیر دارند را بنویسید و آنها را دسته بندی نمایید.

2.در پست آنها مشارکت نمایید و سعی کنید حتما حداقل یک نظر زیر هر پست بدهید.

3.در شبکه های توییتر آنها شرکت نمایید وفعالیت کنید

4.هشتگهای مناسب برای جمله خود که عمومی و احساسی هستند، استفاده کنید.

 

محتویات خود را به اشتراک بگذارید

شما نباید شبکه های اجتماعی فقط به چشم مکانی برای تبلیغ و صرفا گذاشتن پیام به صورت ساده ببینید.در شبکه ها علاوه براینکه باید تبلیغ محصولات و خدمات خود را نمایید، در کنار آن باید بتوانید محتویات خبری و آموزشی در خصوص کسب و کار خود ایجاد نمایید.سعی کنید با محتویات خود یک رابطه تعاملی با کاربران شبکه هایتان ارتباط برقرار کنید.سعی کنید برای هرشبکه مطالب اختصاصی ایجاد کنید، اینطوری شما به کاربران وبسایت خود اعلام میدارید که در تمامی شبکه ها فعال هستید و همچنین آنها را ترغیب میکنید که تمامی شبکه های شما را بازدید نماید و آن را به دوستان خود معرفی نماید.

2257

بلاگ های مرتبط

ثبت نظر جدید

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

نظرات کاربران

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

برای تماس با مشاورین میتوانید با شماره های 22827258-021 و 22827257-021 تماس حاصل فرمایید همچنین برای تسهیل در ارتباطات میتوانید با تلگرام شرکت به شماره 09108454545 تماس بگیرید.


logo-samandehi