افزودن نقشه به سایت | ابزار طراحی سایت | گوگل مپ

افزودن نقشه گوگل به وب سایت

نقشه گوگل را به آسانی به وب سایت خود اضافه کنید

شروع کنید!
افزودن نقشه به سایت

افزودن نقشه به وب سایت، همواره یکی از موارد ثابت در طراحی وب سایت محسوب می شود. نقشه قدرتمند گوگل با تمام امکانات خود، نخستین انتخاب همه طراحان می باشد. یکی از مسائل مهم، زمان بر بودن سفارشی سازی نقشه با توجه به نیاز کارفرما و یا سازمان مورد نظر است؛ این درحالیست که بسیاری از افراد همواره دغدغه استفاده از نقشه گوگل را در وب سایت خود بدون نیاز به دانش برنامه نویسی دارند و یا هنگام استفاده از افزونه های مختلف نقشه برای سایت های مبتنی بر وردپرس یا سایر سیستم های مدیریت محتوا، با چالش روبرو هستند و در بسیاری از موارد مانند سنگین بودن افزونه مورد استفاده و سرعت پایین بارگزاری استفاده از آن ها توصیه نمی شود.


معرفی سرویس AddMap.ir

سرویس AddMap.ir شرکت سروش پرداز، این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و سفارشی سازی نقشه و کدهای مربوط به آن برای پروژه، تنها با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز خود و نشان گذاری محل مورد نظر بر روی نقشه، بلافاصله و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای، کد نقشه را دریافت کرده و آن را در هر قسمتی از وب سایت خود استفاده نمایید. به دلیل عدم استفاده از هیچ گونه افزونه خاصی، استفاده از این سرویس ساده و بدون پیچیدگی است و به سادگی قابل استفاده برای انواع وب سایت های شماست.

افزودن نقشه به سایت

نحوه اضافه کردن نقشه گوگل به وب سایت

ابتدا محل مورد نظر را بر روی نقشه انتخاب کنید ، در این هنگام یک نشانگر بر روی محل مورد نظر شما ظاهر می شود و اطلاعات فرضی را نشان می دهد و می توانید محل قرارگیری هر کدام از اطلاعات تماس خود را مشاهده نمایید. با استفاده از فرم کنار صفحه، اطلاعاتی که می خواهید بر روی نقشه نشان داده شود، وارد نمایید. بدیهی است که ورود تمام اطلاعات نیاز نیست و با هر میزان اطلاعات ورودی شما، در کمترین زمان ممکن، کد نقشه تولید می شود. یکی از ویژگی های متمایز نقشه های تولیدی AddMap.ir ، امکان نمایش لوگو و برند شما در نقشه می باشد. فقط کافیست آدرس اینترنتی فایل لوگوی مورد نظر خود را در قسمت مربوطه وارد کرده و پیش نمایش آن را بلافاصله مشاهده نمایید.


افزایش سرعت طراحی سایت | ابزار طراحی سایت

افزایش سرعت طراحی

دریافت بلافاصله کد برای استفاده در سایتافزودن نقشه به سایت

دریافت بلافاصله کد برای استفاده در سایت

ساخت نقشه سفارشی | ابزار طراحی سایت

ساخت نقشه سفارشی