شرکت تجارت الکترونیک سروش پرداز (Who we are)شرکت تجارت الکترونیک سروش پرداز از سال 1388 با نام سروش پرداز نام کار خود را شروع کرده و در ابتدا با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر اینترنتی با به عرصه تکنولوژی گذاشت. بعد از گذشت چند سال و فعالیت در بازار طراحی سایت و مارکتینگ ایران ، امروز ما با نام شرکت تجارت الکترونیک سروش پرداز با شماره ثبتی 471833 و شناسه ملی 14004885288 فعالیت حرفه ای خود را از سر گرفته و یکی از برترین برند های برنامه نویسی موبایل ، اندروید در ایران هستیم و امید واریم که بتوانیم گامی موثر در راستای رشد و توسعه تجارت الکترونیک در کشور برداریم. یکی از مهمترین اهداف ما ارائه راهکارهای نو و مدرن در عرصه اینترنت برای موفقیت مشتریانمان و تغییر ذهنیت و دیدگاه سنتی موجود نسبت به روش های فروش و فعالیت در بازار و همچنین سوق دادن مشتریان به سمت بازار پرقدرت و زود بازده اینترنتی می باشد.

تیم ما (Our team)

تیم سروش پرداز متشکل از افراد متخصص و مجرب با سابقه کاری درخشان می باشد و با تسلط بر آخرین تکنولوژی های روز طراحی وب و بهینه سازی سایت سعی کردیم همیشه در کار خود بهترین باشیم و رضایت مشتریان را جلب کنیم. ما با ارائه راهکارهای مفید و زود بازده به مشتریان ، کسب کار آنها را کاملا متحول کرده و در فضایی کاملا متفاوت و با روش های نوین تبلیغات اینترنتی و بازاریابی رونق کسب کار و تجارت شما را تضمین خواهیم کرد.

اهداف سروش پرداز (our visions)

یکی از مهترین اهداف و خدمات سروش پرداز ، توسعه علم و دانش و ارتقا سطح دانش فنی دانشجویان و فعالان در بازار طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی می باشد که ما در راستای رسیدن به این مقصود آکادمی تجارت الکترونیک سروش پرداز را بنا کرده ایم تا با ارائه دوره های آموزشی رایگان و کاملا با کیفیت که توسط واحد آکادمی شرکت تهیه و تدوین می شود توانسته باشیم ،گامی موثر در راستای ارتقا علم و دانش وب و تجارت الکترونیک و انتقال تجربه و دانش اعضایمان، زکات دانسته های اندکمان را بپردازیم.

SorooshPardaz

SorooshPardaz is a specialized web development and e-commerce group established in 2009 in Tehran, Iran. Our very first services included web design and search engine optimization. One of our most important goals is offering innovative and modern solutions to our customers and contributing to a change of mindset towards traditional sales and marketing channels. We would like to help our customers grow in powerful and state-of-the-art internet services. Our team consists of specialized and experienced staff with competence in the latest web development and web optimization technologies. Customer satisfaction has always been our main driver. We have established SorooshPardaz Academy, which is our way of increasing the knowledge of web development and internet marketing among enthusiastic students in Iran. We offer free of charge courses with good quality and we hope we can contribute to the advancement of knowledge in Iran. If you have any questions please contact us at
آدرس ایمیل سروش پرداز

آیا سوالی دارید ؟

با تلگرام @soroosh_pardaz و واتس اپ 09108454545 و یا با ایمیل آدرس ایمیل سروش پرداز تماس برقرار کنید.

logo-samandehi